Антони Иванов влиза на мястото на Борис Галчев.

Крум Стоянов влиза на мястото на Фелипе Бризола.

79′

Чворович спасява без проблеми слаб удар на Тилев.

Снимка 325588

74′

Пропуск на Стивън Петков!!! Нападателят не успя да се възползва от отлично центриране на Ндонгала отляво, като ударът от около 7 метра му мина над вратата. Стражът на домакините действа неоринетирано в ситуацията, след като първо тръгна да излиза, а след това се отказа.

72′

Удар на Стивън Петков с глава минава в страни от вратата.

67′

Васил Калоянов влиза на мястото на Тошев.

62′

Дуде Ндонгала влиза на мястото на Густаво Афонсо.

Снимка 325586

60′

Стивън Петков заменя Фернандо Виана.

59′

Ботев отново можеше да излезе напред в резултата. Първо Фернандо Виана бе изведен на добра позиция от Бризола и стреля, но Янко Георгиев бе затворил ъгъла си и изби в корнер. След неговото изпълнение Терзиев можеше да отбележи с глава, но и той пропусна.

53′

ГОООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! Георги Стоичков бе оставен абсолютно сам отдясно и центрира в наказателното поле, където Крис Гади с глава реализира за 1:1.

46′

Байду заема мястото на Стоянов.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

34′

Йордан Минев проби отляво и пусна успореден пас на голлинията за Виана, но бразилецът не успя да засече топката в опразнената врата.

32′

Поредна добра възможност пред Ботев. "Канарчетата" организираха отлична атака, при която Бризола бе изведен отдясно и сви за Серкан, който бе на точката на дузпата, а ударът на халфа бе спасен от Янко Георгиев.

30′

Тежък удар на Иван Стоянов е блокиран от Лъчезар Балтанов.

26′

Нова добра атака на Ботев, която завърши с неточен удар на Виана.

24′

Нов пропуск, този път пред вратата на Ботев! Иван Стоянов напредна отдясно и намери Галчев, който бе непокрит в наказателното поле. Ударът на халфа обаче мина над вратата.

23′

Неточен удар на Неделев от дистанция.

Снимка 325589

22′

Пропуск на Густаво Афонсо! Бразилецът стреля с глава след центриране на Бризола отдясно, но неточно.

20′

ГООООООЛ ЗА БОТЕВ!!! Тодор Неделев се разписа от дузпа, въпреки че Янко Георгиев бе близо до това да отрази удара на халфа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Стоичков срещу Густаво.

15′

Тодор Неделев пропуля нов шанс за откриване на резултата. Халфът стреля с глава покрай вратата след великолепно центриране на Минев.

10′

Неделев получи отличен пас от Балтанов на точката на дузпата. Халфът на Ботев нанесе удар без да се бави, но топката рикошира във Васил Добрев и бе уловена от Георгиев.

9′

Виана пробва удар, който е неточен.

8′

Слаб удар на Иван Тилев, Чворович лови.

6′

Жълт картон за Иван Стоянов.

Снимка 325591

2′

Гади и Стоянов комбинираха, след което французинът центрира в наказателното поле за Мартиш Тошев, но нападателят остана под топката.

1′