Рилски спортист и Марек завършиха 1:1 в контрола, играна на стадион "Искър" в Самоков.

Домакините поведоха в 33-ата минута чрез Фабио, който бе изведен сам срещу вратаря на гостите.

Дупничани пък изравниха в 66-ата минута с попадение на македонеца Джилас. Греда за Марек удари Анжело Кючуков, а с невероятни пропуски се отличи Радослав Иванов.

Рилски спортист: Петров, Каргеоргиев, Какашвили, Крумов, Щърков, Койчев, Андреев, Фабио, К.Александров, Аджов, Костадинов (Чалъков, Гюлеметов, Ст. Костадинов, Соколов, Гемеджиев, Лазаревски, Савич, М.Димитров).

Марек: Бръснарков, Кръстев, Бонев, Янек Кючуков, Георгиев, Николов, Д. Георгиев, Караканов, Джилас, Анж. Кючуков, Р.Иванов (Симеонов, Шомев, Йорданов, Благоев)