Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! ДВАТА ОТБОРА НЕ СЕ ПОБЕДИХА И ЗАВЪРШИХА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:1!

Пирин и Верея завършиха 1:1

Панаир в Благоевград! Пирин и Верея не се победиха, но създадоха истинска драма с червени картони, бой и разправии!

Интригата бе оставена за втория полуфинален мач

90+2′

ГООООООООООООЛ! Иван Бандаловски се превърна в истински герой, след като донася равенството за Верея! 1:1!

90′

Доста странно решение на главния рефер. Само три минути добавено време.

85′

Еуженио не бе доволен от решението на главния съдия и бурно оспорва, заради което получи втори жълт картон

84′

Въпреки участието си в боя, Еуженио се разминава само с жълт картон

83′

Червен картон за Аймен Суда, който извърши нарушение срещу Еужение, след като играта вече бе спряна. Заради тази ситуация футболистите на двата отбора се сбиха.

82′
81′

Бой между футболистите на двата отбора! Милен Радуканов нахлу на терена, за да успокои страстите!

80′
79′

ГООООООООООООЛ! Иван Цветков хвърля в екстаз феновете на "Христо Ботев" след невероятно изпълнение от свободен удар! 1:0 за Пирин!

70′

Кощрна е заменен от Аймен Суда

68′

Грозни сцени на стадион "Христо Ботев"! Освен че освиркаха бурно Инкоом, феновете на домакините хвърлиха и бутилка по футболиста на Верея.

65′

Посъживи се случващото се на терена в последните минути. Старокин опита да притесни вратаря на гостите, след като стреля към вратата. Въпреки че ударът му не беше много силен, Колев изпусна топката, която попадна в краката на връхлитащия Иван Цветков. Той не успя да се възползва от създалото се объркване и стражът успя да улови.

64′

Васил Калоянов излиза и на негово място се появява Валери Домовчийски

63′

Старокин получава жълт картон, след като извърши нарушение срещу капитана на Верея Андонов

60′

Антон Костадинов отстъпва мястото си на Иван Цветков

58′

Доста спокойни минути на терена. Нищо интересно не се случва пред нито една от вратите.

56′

Старокин влиза на мястото на Тони Тасев

46′
46′

Еуженио щеше да открие резултата с гол от съблекалята, след като опита да прехвърли Макенджиев, но освен него, топката прескочи и вратата. Чудесна атака на гостите.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ НА СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ"!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 0:0!

45′

Две минути добавено време на първата част на мача.

40′

След получената медицинска помощ, Пламен Колев ще може да продължи мача.

39′

Дани Младенов получи жълт картон, след като неволно, при атаката на Пирин, настъпа ръката на Колев, който бе излязъл да улови топката

36′

Прекрасно центриране на Тасев към Кощрна, но топката бе пресечена от Илиев, който съумя да изчисти в корнер.

33′

Доста сериозна грешка на страничния съдия, който вместо корнер за Пирин съобщи на своя колега, че топката е излязла в аут.

31′

Жълт картон и за Керкар

29′

Жълт картон за капитана на Пирин - Юлиян Попев, който извърши грубо нарушение срещу Андонов

27′

Уникално спасяване на Колев! Страхотна атака на тима на Пирин. Кощрна свали топката за Дани Младенов, който с пета намери връхлитащия Станислав Костов. Той опита директен обстрел от близка дистанция, но вратарят на Верея успя да избие топката с крак.

26′

Илиян Йорданов е заменен принудително заради контузия и на негово място влиза Селим Керкар

20′

През последните минути нарушенията зачестиха.

17′

Станислав Костов остана очи в очи с Колев, но стреля право в ръцете на вратаря и по никакъв начин не го затрудни.

13′

Поредна грешка на Зафиров! За негов късмет, футболистите на Пирин не успяха да се възползват по най-добрия начин и си спечелиха единствено ъглов удар.

12′

Еуженио отново пробва късмета си, този път с мощен изстрел към вратата, но Макенджиев е безупречен.

11′

Жълт картон за Венци Бенгюзов

10′

Фрапантна грешка и в защитата на Пирин... Футболист на Верея е изведен сам срещу вратаря, но не успява да се разпише.

8′

Объркване в отбраната на Верея. Зафиров греши и Пламен Колев трябваше да се намеси и да изчисти топката.

6′

Първа опасна атака на сметката на Верея! Еуженио стреля без да се замисли, а топката мина между краката на Макенджиев. След добавката, ударът на Андонов премина много встрани от вратата.

4′
3′

Силни минути за тима на гостите. След изпълнение на ълов удар бе притеснен Макенджиев, но вратарят излезе и улови без проблем.

2′

Около 700 фена има на стадион "Христо Ботев".

1′