I кръг - 18,00 ч
04.08 Литекс - Спартак (Варна) - БНТ
05.08 Конелиано - Левски - 19,30
Вихрен - Локо (Сф)
Марек - Берое
Родопа - Ботев (Пд)
Черно море - ЦСКА
Локо (Пд) - Рилски спортист
06.08 Беласица - Славия
II кръг - 18,00 ч
11.08. Конелиано - Вихрен
12.08 Славия - Черно море
Ботев (Пд) - Беласица
Берое - Родопа
13.08 Левски - Спартак (Варна) - 19,30
Рилски спортист - Литекс
ЦСКА - Локо (Пд) 20,30 - БНТ
Локо (Сф) - Марек
III кръг - 18,00 ч
19.08 Вихрен - Левски
Марек - Конелиано
Родопа - Локо (Сф)
Беласица - Берое
Черно море - Ботев (Пд)
Локо (Пд) - Славия
20.08 Литекс - ЦСКА 20,30 - БНТ
Спартак (Варна) - Рилски спортист
IV кръг - 18,00 ч
25.08 Конелиано - Родопа
26.08 Ботев (Пд) - Локо (Пд) - БНТ
Вихрен - Марек
Берое - Черно море
27.08 Левски - Рилски спортист 19,30
ЦСКА - Спартак (Варна) 20,00
Славия - Литекс
Локо (Сф) - Беласица
V кръг - 17,00
09.09 Марек - Левски 16,00 - БНТ
Родопа - Вихрен
Беласица - Конелиано
Черно море - Локо (Сф)
Локо (Пд) - Берое
Литекс - Ботев (Пд)
Рилски спортист - ЦСКА
10.09 Спартак (Варна) - Славия
VI кръг - 17,00 ч
15.09 Конелиано - Черно море
16.09 Славия - Рилски спортист
Ботев (Пд) - Спартак (Варна)
Вихрен - Беласица
Марек - Родопа
17.09 Левски - ЦСКА 20,00 - БНТ
Берое - Литекс
Локо (Сф) - Локо (Пд)
VII кръг - 17,00
23.09 Родопа - Левски
Беласица - Марек
Локо (Пд) - Конелиано
Литекс - Локо (Сф)
Спартак (Варна) - Берое
Рилски спортист - Ботев (Пд)
ЦСКА - Славия 18,00 - БНТ
24.09 Черно море - Вихрен
VIII кръг - 16,00
30.09 Берое - Рилски спортист
Вихрен - Локо (Пд)
Марек - Черно море
Родопа - Беласица
01.10 Левски - Славия 18,00 - БНТ
Ботев (Пд) - ЦСКА - Евроком (Пд)
Локо (Сф) - Спартак (Варна)
Конелиано - Литекс
IX кръг - 16,00 часа
14.10 Беласица - Левски 15,00 - БНТ
Славия - Ботев (Пд)
Локо (Пд) - Марек
Литекс - Вихрен
Спартак (Варна) - Конелиано
Рилски спортист - Локо (Сф)
15.10 ЦСКА - Берое 18,00
Черно море - Родопа
X кръг - 16,00 ч
20.10 Конелиано - Рилски спортист
21.10 Берое - Славия
Вихрен - Спартак (Варна)
Родопа - Локо (Пд)
Беласица - Черно море
23.10 Левски - Ботев (Пд) 18,00
Локо (Сф) - ЦСКА 16,00 - БНТ
Марек - Литекс
XI кръг - 16,00
28.10 Черно море - Левски 15,00 - БНТ
Локо (Пд) - Беласица
Литекс - Родопа
Рилски спортист - Вихрен
ЦСКА - Конелиано 18,00
Славия - Локо (Сф)
29.10 Ботев (Пд) - Берое 14,30
Спартак (Варна) - Марек 14,30
XII кръг - 14,30 ч
03.11 Конелиано - Славия
04.11 Левски - Берое
Марек - Рилски спортист
Родопа - Спартак (Варна)
Черно море - Локо (Пд) - Евроком (Пд)
05.11 Локо (Сф) - Ботев (Пд)
Вихрен - ЦСКА 14,00 -БНТ
Беласица - Литекс
XIII кръг - 14,30 ч
11.11 Локо (Пд) - Левски 14,00 - БНТ
Литекс - Черно море
Спартак (Варна) - Беласица
Рилски спортист - Родопа
Берое - Локо (Сф)
12.11 ЦСКА - Марек 16,00
Славия - Вихрен
Ботев (Пд) - Конелиано
XIV кръг - 14,30 ч
18.11 Левски - Локо (Сф) - Евроком (Пд)
Вихрен - Ботев (Пд)
Марек - Славия
Родопа - ЦСКА
Беласица - Рилски спортист
Черно море - Спартак (Варна)
Локо (Пд) - Литекс 14,00 - БНТ
19.11 Конелиано - Берое
XV кръг - 14,30 ч
25.11 Спартак (Варна) - Локо (Пд)
Рилски спортист - Черно море
Славия - Родопа
Ботев (Пд) - Марек
Берое - Вихрен
26.11 Локо (Сф) - Конелиано
Литекс - Левски 15,00 - БНТ
ЦСКА - Беласица
BAMBI
на 23.11.2006 в 23:23:17 #28невероятно но факт
BAMBI
на 23.11.2006 в 23:22:40 #27да попитам от каде взеха 65-та то4ка
BAMBI
на 23.11.2006 в 23:21:51 #26има ли 4орбета
levskara
на 19.11.2006 в 14:27:01 #25samo levski ole ole ole i koi sega za levski sofia 4estito parvo mqasto za tozi sezon na vsi4ki levskari
skakayetsa
на 14.11.2006 в 02:50:38 #24Историята казва и нещо друго,11 място 1963 година.Това е история неможеш да я промениш. скакауетс,скакауетс
kanar4eto
на 03.11.2006 в 16:43:26 #23а уе ебете си всички майката СаМо БоТеВ ПЛОВДИВ 1912 САМОООООО БОТЕВ ПЛОВДИВ
Crespo
на 30.10.2006 в 14:16:46 #22само цска олеееееееее
ROKAMBOL1912
на 24.10.2006 в 19:11:31 #21BOTEV 1912 FOREVER
chev4eto
на 19.10.2006 в 17:29:25 #20САМО ЦСКА
chev4eto
на 19.10.2006 в 17:29:25 #19САМО ЦСКА
PIKITO
на 13.10.2006 в 19:52:37 #181912
Blue Blood
на 24.09.2006 в 10:57:27 #17ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ ТУК http://www.bgpetition.com/Levski-petition/index.html ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ ТУК http://www.bgpetition.com/Levski-petition/index.html ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ ТУК http://www.bgpetition.com/Levski-petition/index.html
IVAN KAROV
на 23.09.2006 в 22:32:03 #16УСПЕХ НА СОКОЛИТЕ !
fihterblue
на 22.09.2006 в 22:02:22 #15Какво е морето ? -СИНЬО,Какво е небето ? -СИНЬО,Какви са очите на Апостола ?-СИНИ,Каква е Варна ? -СИНЯ ...що за мазохисзъм е да си някакъв насран "ред-варна" ?!!!
fanaa
на 10.09.2006 в 23:20:03 #14И Цецка умре але алеее
fanaa
на 10.09.2006 в 23:20:00 #13И Цецка умре але алеее
ФАВОРИТ
на 08.08.2006 в 16:00:08 #12Тъпспорт оправи класацията в "А" група!!!
milicia
на 04.08.2006 в 21:45:50 #11Програмата не е от значение важното е отборът да не прави глупави грешки като миналата година с отборите на Беласица, Черно море, и т.н. http://cska.dabg.net
bay_huy
на 03.08.2006 в 14:24:55 #10само хасково хасково отбор 4удесен за него пеем тази песен цска издал закона хасково е 6ампиона
sparxx
на 02.08.2006 в 20:14:28 #9Аве, ТЪПСПОРТ, първенството започва след по-малко от 48 часа, а като кликнеш на "А" група виждаш класирането от миналата година.... НАФТЕКС са вече в "Б",а СПАРТАК ВАРНА са в "А". Късмет на СОКОЛИТЕ в новото първенство !!!