90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

Гол за ЦСКА-София! Кулма нокаутира Черно море с гол в 3-ата минута на продължението!

90′

Последен съдийски сигнал.

89′

Георгиев стреля с глава, топката минава далеч от целта.

88′

Официално предупреждение за Чанович.

87′

Феновете на ЦСКА-София освиркват Бакари, при излизането му от терена.

87′

Състезателите на Черно море използват всяка една възможност, за да забавят играта.

86′

Малик заменя Бакари.

85′

Кулма избута защитник на Черно море към вратаря Чанович. Играта отново е спряна.

85′

Шимао на крачка от това с изстрела си да нацели светлинното табло на "Армията".

83′

Жълт картон за Бакари.

81′

Десният крак на Чанович е "замразен" от медиците на гостите. Вратарят все пак се изправя отново на крака.

80′

Романов пада в половината на ЦСКА-София, сигнал за нарушение няма.

80′

Чанович вади топката от игра и пада на земята. Медицинският екип на варненци ще трябва да се намеси.

77′

Виана е наясно, че не се намира в оптимална форма, като видимо не е доволен от някои от отиграванията си.

76′

Пробив на влезлия преди минута Романов, който обаче не завършва така, както състезателят на гостите по всяка вероятност искаше.

75′

Чанович спасява тима си, след като предотвратява сигурен гол във вратата си, след мощен шут на Нунеш.

72′

Романов заменя Секо.

71′

Дюлгеров заменя Манолев.

71′

Уникално спасяване на Китанов, след скоростна контра на Бакари и силен негов завършващ изстрел.

70′

Груб фаул на Венков срещу Виана.

68′

Кулма стреля над вратата.

65′

Чанович спасява по страхотен начин изстрел на Чорбаджийски с глава.

59′

Има паднал футболист на ЦСКА-София на терена. Изглежда, че Кулма е получил удар от състезател на съперника.

59′

Джордан е заменен от Виана.

58′

Нунеш стреля над вратата. Страхотна акция в "червено".

57′

Коконов заменя Кузма.

56′

Ново спорно нарушение в близост до вратата на Черно море.

55′

Черно море успява да притисне съперника си още в неговата половина, но с тези си действия гостите отварят пролуки в задни позиции от постройката си.

54′

Спорен фаул на Бакари срещу Манолев.

53′

Нунеш така и не успява да уцели топката както подобава, до настоящия момент.

53′

Закачката между Чорбаджийски и Бакари продължава. Нов фаул срещу футболиста на "моряците".

52′

Чорбаджийски задържа Бакари, който се свлича на земята. Сблъсък между двамата.

51′

Манолев продължава да е най-сериозната опасност в половината на варненци.

51′

Кулма стреля с глава, кълбото излиза в аут.

50′

Комбинациите Кулма - Джордан за момента не са особено успешни.

50′

Топка за Джордан на метри от вратата, той я изстрелва нагоре, по посока стълбовете с осветлението на стадион "Българска армия".

49′

Шимао стреля силно, топката е избита от защитник.

48′

"Червените" фенове се развихриха по трибуните.

47′

Корнер за ЦСКА-София.

46′

Още не са изминали и няколко секунди от старта на второто полувреме и футболист на Черно море е на земята. Нарушение в полза на гостите.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

44′

Изстрел на Джордан е блокиран от защитник.

44′

Иронична усмивка, от страна на Иванов.

Снимка 253972

43′

Повече от любопитна компания на трибуните на "Армията".

Снимка 253970

42′

Директорът на ЦСКА-София следи изкъсо случващото се на терена.

Снимка 253974

40′

До момента Джордан е спечелил само една топка, а в същото време доста често губи кълбото непосредствено след като го спечели.

40′

Защитата на Черно море се справя на ниво след центриране в полето на Чанович. Топката е избита.

39′

38′

Манолев пропуска да се разпише от изключително изгодна позиция.

37′

Игра предимно в центъра на терена. Не особено атрактивни няколко минути.

36′

Гонзо отново е недоволен от отсъждане на Тасков. Настоява футболистите му да изнесат играта в предни позиции.

35′

Прострелно центриране на Недялков, топката излиза в аут.

34′

Натиск на ЦСКА-София в последните няколко минути.

33′

Центриране на Бакари, опасност пред Китанов няма.

33′

Манолев не спира с опитите си да изостря играта на тима си в предни позиции.

32′

Нунеш се връща в игра.

32′

Йорданеску не спира да ръкомаха край страничната линия. Не е доволен от видяното до момента.

31′

Нунеш получава медицинска помощ, след влизането в краката му от преди минута.

30′

И Георги Иванов се отчита с реплика към главния съдия.

29′

Две последователни груби влизания в краката на "червени" състезатели. Щабът на столичани е на крака.

28′

Футболистите на ЦСКА-София търсят начин да пробият защитата на съперника през центъра, но не успяват да го направят.

27′

Действията на Джордан са все така неубедителни.

26′

Перез шутира силно от свободен удар, топката излиза в корнер.

26′

Пореден фаул срещу Бакари. Той отново е на земята.

25′

Георги Иванов е обилно освиркван от феновете на ЦСКА-София.

24′

Жълт картон и за Цветков.

23′

Фаул в полза на домакините в половината на гостуващия състав.

23′

Закъсняла намеса на Манолев му коства официално предупреждение.

22′

Тежък сблъсък между Шимао и Бакари в средата на терена.

21′

Три поредни нарушения на Педро.

21′

Отчайващ изстрел на Нунеш от движение.

20′

Варненци пробват заучено положение, но определено не им се получава.

19′

Пробив на Манолев завършва без центриране в полето на Чанович.

19′

Фаул в близост до вратата на ЦСКА-София.

18′

Нарушенията отново изместват фокуса от чисто футболните качества на двубоя.

18′

Шимао стреля, топката е отбита в тяло на бранител.

17′

Въпреки свалените килограми, Джордан изглежда тежък и тромав. Има над какво още да поработи, за да е в оптимална форма.

17′

Кулма стреля, Николов избива изстрела с тялото си.

16′

До момента Педро успява да спре набезите на Бакари. Футболистът на Черно море обаче е решен да преодолее тази пречка пред себе си.

15′

Нарушение на Илиев срещу Чорбаджийски.

15′

Нова акция на гостите е спряна заради засада.

15′

ЦСКА-София се опитва да установи контрол над двубоя. За момента това не се случва.

14′

Защитата на домакините се справя с поредната опаност пред полето на вратаря си.

13′

Нов корнер за Черно море.

12′

Отново Черно море поема инициативата в мача.

11′
Снимка 253965

10′

Преди мача "червените" фенове окупираха столицата с атрактивно шествие:

Снимка 253966

9′

Отстраненият капитан на ЦСКА-София - Борис Галчев е на трибуните на стадион "Българска армия".

ЦСКА-София изгони Борис Галчев!

Конфликт с Ганчев доведе до отстраняването на капитана на отбора

8′

Поредица от грешни подавания и в двете половини от терена.

7′

При всяко излизане на Иванов от зоната, отредена за треньорите, феновете на домакините го засипват с освирквания.

7′

Ново центриране в полето на Чанович и нова добра намеса на вратаря.

6′

Кулма е фаулиран, арбитърът дава възможност "червената" атака да продължи, но Нунеш стреля слабо.

5′

Нунеш центрира опасно, Чанович лови топката.

4′

Кулма пробива в половината на Черно море, стига до наказателното поле, но не успява да подаде на свой съотборник.

4′

Няколко груби нарушения в средата на терена. Реферът Тасков не бърза да показва картони.

3′

Нов ъглов удар за гостите, но отново той не води до опасност пред вратата на Китанов.

2′

Корнер за Черно море, Илиев центрира, но нищо интересно не се случва.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Опит за Черно море да стресне домакина си още в самото начало на мача, с две поредни скоростни акции.

1′

Контраатака на ЦСКА-София завършва още преди състезателите в червени екипи да са стигнали до наказателното поле.