Еуженио показва среден пръст на феновете на домакините, реферът не забелязва

Петко Христов скача високо при центриране от свободен удар дълбоко в пеналта, но не успява да насочи във вратата

72′

Зафиров излиза, влиза Костов

69′

ГООООООООООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Карабельов намери Васев, който с изключителна техника отбеляза втория си гол в мача!

65′

Йорданов заменя Еуженио

63′

Домовчийски хубаво овладя на гърди едно дълго подаване пред дъгата, след което с техничен финт се обърна и стреля към вратата. Без проблеми за Караджов, който само вдигна ръце, за да улови.

55′

Далечен удар по тревата на Васил Калоянов не затруднява вратаря

47′

Семерджиев заменя Станкев

47′

Калоянов заменя Елиаш

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Момчил Цветанов центрира от аутлинията, ново меле в пеналта на Славия, от което домакините излизат сухи

35′

Домовчийски иска дузпа за удар в ръката на бранител, реферът е категоричен, че няма да даде такава

32′

Зафиров се размина с топката от отлична позиция за гол

28′

Велков излиза принудително заради болки в рамото

25′

ГООООООООООООЛ ЗА ВЕРЕЯ! Момчил Цветанов намери Сукуна, който засече в близкия долен ъгъл за 1:2

21′

ГОООООООООЛ ЗА СЛАВИЯ! С далечен фалцов шут Божидар Васев изненада Иван Караджов за 2:0

18′

ГОООООООООООООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Мартин Станкев центрира между двама съперници към Янис Карабельов, който на първата греда засече, но топката тупна и стигна до Иван Минчев, който от много трудна позиция вкара за 1:0

12′

Момчил Цветанов опитва да изненада от малък ъгъл Кирев, но праща във външната страна на мрежата

10′

Момчил Цветанов центрира на първа греда, там Кирев е атакуван от Сукуна и топката излиза в корнер

5′

Срещите на Славия продължават да не се радват на голям интерес. Едва около 100 зрители има на стадиона

1′

66. Абуд 9. Сукуна
73. Минчев 6. Хасани
77. Н. Димитров 27. Диков
Славия приема Верея в мач от 9-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Васил Левски" започва в 20:00 часа. "Белите" са три поредни мача без победа във всички турнири. Верея пък се представя на приливи и отливи.

Столичани отпаднаха и от турнира за Купата на България. За последно отборът на Александър Тарханов записа нулево равенство като гост на Черно море. Белите заемат 11-ото място със 7 точки.

Верея пък е 10-и с 10 точки, като за последно падна 1:5 срещу Лудогорец.