КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ ПОБЕДИ ПИРИН С 3:1!

Тони Тасев пропусна да отбележи след като изскочи очи в очи със Стоянов и стреля покрай вратата

83′

Кешеру влиза на мястото на Вандерсон

79′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Капитанът на Пирин Александър Башлиев си отбеляза автогол след като опита да избие от Лукоку. Костов не успя да се намеси и така резултатът стана 1:3.

76′

Силен удар на Владислав Златинов, но вратарят на гостите избива

74′

Златинов заменя Благов

71′

Мисиджан е заменен от Лукоки

70′

Лудогорец владее инциативата и търси ново попадение

60′

Силен удар на Вандерсон от точката на дузпата, Краси Костов застава на пътя на топката и отразява.

57′

Жълт картон за Антон Костадинов, който в рамките на една минута извърши две нарушения срещу футболисти на Лудогорец

55′
47′

Марселиньо и Вандерсон разиграха отлично, последва удар на полседния, но Краси Костов изби в гредата

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Силен удар на Станислав Костов, от 20-тина метра, прелита над сглобката.

38′

Костов опитва удар от воле в наказателното поле на разградчани, но стреля много много неточно над вратата

30′

Вандерсон опитва удар от границата на наказателното поле, но точността му изневери и топката прелетя над вратата

25′

Темпото на игра видимо спадна

22′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Сандев направи елементарна грешка, който пое на гърди центрирана топка и направо я подаде към Кафу, който само това и чакаше и от малък ъгъл направи 2:1!

15′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Тони Тасев центрира от корнер, Слави Костов отклони, а Дани Младенов засече с глава, разстрелвайки Владо Стоянов за 1:1

14′

Жълт картон за Върджил Мисиджан

13′

Тони Тасев изпълнява от фаул, Дяков не действа убедително, но топката в крайна сметка излиза в аут

10′

Солиден брой фенове подкрепя Пирин от "Сектор бадеми", както благоевградчани наричат мястото на стадиона, откъде привърженици гледат безплатно мача. Точно от там няколко димки затрудняват видимостта на терена и реферът прекъсва временно срещата

6′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Козмин Моци се реваншира за пропуснатата дузпа срещу ПСЖ и е безмилостен срещу Краси Костов, вкарвайки за 0:1

5′

Дузпа за Лудогорец! Кафу изскочи сам срещу вратаря, Краси Костов го фаулира и реферът Кабаков показва бялата точка

4′

Колоритна агитка подкрепя Лудогорец в Благоевград. Около 50-ина фена развяват "зелени" знамена и балони

1′

29 Александре Ханс 11 Педро Жулиао Азеведо Жуниор

Пирин приема Лудогорец в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" започва в 20:00 часа. Двубоят ще бъде генералната репетиция за шампионите преди гостуването на "Емирейтс" на Арсенал. Пирин се представя на приливи и отливи в шампионата и към момента е на 8-омото място в класирането.

Лудогорец е на второто място с актив от 19 точки и е с мач по-малко.

Пирин не се представя особено добре срещу шампионите. "Орлетата" нямат нито една победа в шампионата над разградчани. Единствената спечелена за благоевградчани дойде при нулево реми на "Лудогорец Арена" през ноември 2015 година. Останалите три срещи неизменно приключиха с победи за петкратните шампиони, като две от тях бяха доста изразителни (4:1 и 3:0).