Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол за Локо (Пловдив)! Веселин Марчев бележи с удар от границата на наказателното поле.

61′

Георги Вълчев е заменен от Ванчо Траянов.

56′

Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол за Пирин! Тошев засича центриране на Тасев и изравнява резултата.

55′

Благов пропуска чудесна възможност - останал очи в очи с вратаря стреля покрай вратата.

52′

Марчев центрира неточно към Камбуров.

51′

Вълчев фаулира Благов и получава жълт картон.

49′

Иван Иванов изчиства центриране на Тони Тасев.

46′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първата част.

45′

Маркиньос заменя Костадин Дяков.

41′

Разбъркване в наказателното поле на Пирин, но топката е изчистена.

38′

Даниел Генов стреля покрай вратата.

34′

Изстрел с глава на Попев минава над вратата.

30′

Велев спира с нарушение пробив на Генов.

27′

Камбуров изчиства центриране на Благов от корнер.

20′

Гооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол за Локо (Пловдив). Веселин Марчев получава подаване от Стефан Велев, овладява топката на гърди и с прецизен удар открива резултата.

17′

Румен Сандев пострада при единоборство с противников играч.

11′

Генов с неточно подаване към Тошев.

7′

Дяков се сблъска с Райнов и получава лекарска помощ.

2′

Тошев овладява топката на гърди в наказателното поле на Локо, но стреля над вратата.

1′

23.Васил Божинов 9.Дани Кики

Пирин приема Локомотив (Пловдив) в мач от последния 36- и кръг на "А" група. Двубоят на стадион "Христо Ботев" в Благоевград започва в 17:00 часа.

"Смърфовете" се нуждаят от победа за да могат да спечелят четвъртото място, което ще им донесе жадуваното участие в Лига Европа. Те не зависят от себе си и имат нужда от "чудо" в София, където Монтана трябва да отмъкне точка или три. Пловдивчани могат да разчитат и на равен, но тогава футболистите от северозапада трябва да победят на Овча купел.

В Благоевград домакините имат тотално превъзходство. Те са побеждавали 14 пъти, равенствата са 7 а едва 3 пъти, през 1976-а, 1993-а и 2005-а, са губили у дома. Те самите нямат победа в Пловдив. Пирин е вкарал 41 гола и е допуснал едва 15 попадения в собствената си врата.