90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′
Снимка 255789

Публиката освирква, но Пирин най-сетне победи Локомотив в Пловдив. Честито на печелившите!

90+3′

ГОООЛ! Тодор Траянов отне топката малко след центъра. Пребори се с още един защитник и изведе Дани Младенов отляво. Младенов останал сам копна топката над излизащия Ел Кабури и изненадата е факт 2:3.

90+2′

Костов боксира след корнер и е фаулиран. Публиката не е доволна.

90′

Краси Костов спаси хубав удар на Симеон Райков. Четири минути добавено време.

89′

Младенов е декориран в жълто.

89′

Вълчев с жълт картон.

87′

Камбуров стреля в стената от фаул.

85′

ГОООЛ! Мартин Райнов се възползва от отскочила топка и прехвърли с глава отдясно лошо излезналия Костов. Защитата увисна лошо след центриране.

83′

Тодор Траянов от пренавиване направи груб фаул.

80′
Снимка 255792

Домакините се изнервиха и опитват пробиви през центъра или високи топки към Камбуров. Стефан Генов много добре знае за какво става въпрос.

78′

Дани Кики остана в засада. Той бе сменен от Бинсент Карагерен. Смените свършиха.

74′

ГОООЛ!Станислав Костов бе изведен от Кощрна. Той на скорост скри топката на Иван Горанов и стреля по земя за 1:2.

73′

Стефан Генов приключи със смените. Траянов смени Благов.

72′

Ничев сменя контузения Николов. Кой ще пази Камбуров?

71′

Пак Стилян Николов отива да получава медицинска помощ.

68′

Умарбаев получи картон след като играта бе спряна. Той направи фаул, но последва авантаж.

67′

Умарбаев смени голмайсторът Бакалов, който си навлече гнева на публиката след индивидуална игра.

65′

Каруби излезе лошо. Пиринци не можаха да шутират в празната врата. Накрая Младенов ритна високо над вратата.

63′

Стилян Николов лежи на земята. това е персоналният пазач на Мартин Камбуров.

62′

Кирил Котев не можа да удари топката с глава отблизо след центриране от фаул.

60′

Симеон Райков стреля високо в аут.

59′

Камбуров бе прегазен от Сандев. Чинков го пожали, след като "смърфа" не удържа нервите си.

54′

ГООООЛ! Дани Младенов бе изведен от Башлиев с пас през центъра. Той заобиколи Ел Кадури и вкара за 1:1.

52′

Мартин Райнов напредна, финтира пред полето и стреля високо над вратата.

50′

ГООООЛ! Димо Бакалов отбеляза от непосредствена близост отляво. Мартин Камбуров се размина при центрирането от корнер отдясно. Бакалов опита ножичен удар, който се получи като центриране. Защитниците се замотаха и топката се върна към вече станалия Бакалов, който не прости.

49′

Футболист на Пирин изчисти в корнер пред крака на Райнов, който бе в близост до вратата.

48′

Бързо разиграване на домакините отдясно, но защитата се справи. При контраатаката Костов бе в засада. Той остана недоволен от отсъждането и получи жълт картон.

48′

Дани Младенов не можа да шутира от изгодна позиция.

47′

Иван Горанов изпревари Тони Тасев, който оставаше сам. Топката излезе в аут след рикошет в нападателя.

46′

Симеон Райков сменя Веселин Марчев.

46′

Костов сменя загубилия се Мойеци.

45′
45+2′

Топлото време предопредели неособено бързата игра. Дано захледнее в Пловдив за второто полувреме.

45′

Старокин стреля от границата на полето. Ел Кабури се разтегна и улови топката зрелищно. 2 минути добавено време.

44′

Райнов къде с бутане, къде с късмет озтана сам пред Костов отдясно. Вратарят спаси удара с крака.

42′

Чинков спря обещаваща атака на домакините. Башлиев от Пирин лежи на земята.

39′

Камбуров остана сам срещу Костов, продоля го, но си поведе топката дълго. Той успя да я спре на аутлинията и да нанесе удар. Върналият се Костов изби напред.

38′

Дани Кики се опита да стреля от въздуха отдясно. Само свали топката към вратаря Костов.

36′

Първа атака за домакините отдясно.Марчев центрира криво в аут.

33′

Камбуров стреля на около метър над вратата.

32′

Бакалов е съборен пред полето отляво. Чинков извади спрея и измерва девет метра.

31′

Бакалов центрира след подаване на Кики. Топката бе изчистена с глава.

28′

Дани Кики изведе Иван Горанов отляво. Той продължи към Камбуров, но топката излезе в аут.

26′
Снимка 255788

Димо Бакалов седна на терена. Двата отбора пият вода.

25′

Дани Кики се измъкна отляво. Стилян Николов изпревари Мартин Камбуров пред вратата.

22′

Битка на сянката. Двата отбора си размениха по няколко тъча до централната трибуна.

20′

"Железничарите" не намират разковничето да преодолеят компактната защита на гостите.

19′

Мойеци си свали топката в полето на домакините, но загуби идея и топката.

17′

Кики и Камбуров комбинираха на два пъти. "Орловата стена" отрази атаката.

15′

Марчев стреля безнадеждно по земя.

14′

Домакините играят повече с топката, но гостите са по-бързи и остри в атака.

13′

Тасев шутира отдясно. Ел Кабури изби напред и после догони топката.

9′

За втори път атака на Пирин е спряна от грешно отсъдена засада.

8′

Георги Въчев напредна през центъра, но бе фаулиран.

6′

Минута мълчание за легендата Краси Костов.

4′

Костов ляга и лови. Дани Кики се хвърли и потърси дузпа. Чинков не го взе на сериозно.

3′

Бърза контра за Пирин отдясно. Тасев стреля в ръцете на Ел Кабури. Мароканецът спаси и втория удар.

2′

Тони Тасев е в засада. Грешно отсъждане.

1′

Мартин Камбуров спечели жребия. В слънчев Пловдив започна деветият кръг от групата на майсторите.

21.Бирсент Карагарен 9. Владислав Златинов

Локомотив (Пд) и Пирин откриват деветия кръг от първенството на първа лига.

Пловдивските железничари са отбор амбициран да се класира за първата шестица. Нещо повече "смърфовете" нямат загуба на свой терен от "орлетата" от Благоевград. Те са спечелили 18 мача и само 7 пъти са допуснали равенства.

Стефан Генов ще изведе пиринци срещу отбор, който е водил дълго време. Проблемите му с привърженици, които не го одобряват изглеждат решени, след като те няма бъдат допускани на мачове на отбора.

6. Берое 7 4 1 2 5:6 13
7. Локомотив (Пд) 8 3 3 2 15:14 12
8. Черно море 8 3 2 3 9:10 11
9. Пирин 8 3 1 4 7:10 10
10.Верея 8 3 1 4 7:13 10

Една малко очаквана победа на гостите ще ги изведе пред днешния им съперник. Те все още нямат отбелязан гол и спечелена точка на чужд терен. Но всяка загубена точка от пловдивчани ще намали възможностите им за атакуване на челната шестица.

Букмейкърите са сигурни в "железничарската" победа. Средни коефициенти за мача: Локомотив Пд 1:1.42 | X:4.16 | 2:7.19 Пирин.