Камбуров стреля доста силно, но Луков се намесва решително и избива топката

69′

Ненов напуска за сметка на Колев

64′

Ненов стреля, ударът му е блокиран. Топката попада в Патев, който също не съумява да вкара попадение

57′

Камбуров стреля опасно от фаул, вратарят се намесва със сетни усилия, топката не влиза в мрежата му

50′

Центриране от корнер и топката е насочена към вратата, където Веселин Марчев избива от голлинията

47′

Иван Горанов извърши нарушение срещу Юлиян Ненов, който имаше нужда от лекарска намеса, но в крайна сметка се завърна в игра.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

38′

Будинов овладява на гърди, след което преодоля бранител в черно-бяло и нанесе удар по земя, но Ел Харуби изби с крак кълбото.

34′

Мартин Луков много добре избива с крак силен удар на Дани Кики

31′

Михаил Милчев получава жълт картон за доста груб фаул

28′

Мартин Камбуров стреля от фаул, но право в стената на Дунав

25′

Двадесетина фена са пропътували разстоянието от Русе до Пловдив, за да подкрепят своите любимци

18′

"Смърфовете" по-активно търсят попадение

15′

Дани Кики пробва центриране в наказателното поле, но вратарят се намесва

8′

Лек домакински натиск, Дунав до момента се справя с опасностите

5′

Дани Кики се размина със сигурно попадение след като отблизо не уцели вратата на Дунав

3′

Феновете са издигнали огромен транспарант - "Илиане, благодарим ти"

1′

39. Парвиз Умарбаев 88. Янислав Йорданов

Локомотив (Пловдив) посреща Дунав в мач от 11-ия кръг на Първа лига. Мачът на "Лаута" стартира в 17:30 часа. Главен рефер на срещата е Ангел Ангелов.

Домакините ще опитат да забравят проблемите напоследък и да откраднат три точки от доскорошния лидер на първенството.

Както е известно, "смърфовете" останаха без треньор след като Илиан Илиев сам пожела да си тръгне. В днешния мач Локо (Пд) ще бъде воден от Христо Колев-Бащата.

"Драконите" пък напоследък не се представят много убедително в първенството и в последния кръг направиха равенство 1:1 с Монтана. Русенци са трети в таблицата с 18 точки.