КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА-СОФИЯ НЕ УСПЯ ДА ПОБЕДИ ЛОКО В ГОРНА ОРЯХОВИЦА!

89′

Недялков стреля, Преслав Йорданов отклони, но топката срещна гредата на вратата!

84′

Банков! Вратарят на Локо прави истински геройства след като Педро подаде към Колев и той стреля много опасно, но стражът отново бе на мястото си.

81′

Жълт картон за Никола Колев от ЦСКА-София.

80′

По-силни минути за "червените", но гол така и не пада.

76′

Курьор е заменен от Генчев.

74′

Жълт картон за Преслав Йорданов от ЦСКА-София, който атакува Венци Керчев остро при спряна игра.

73′

Кристиян Малинов, който влезе скоро, напуска контузен и е заменен от Педро.

71′

Узунов заменя Апостолов за Локо

67′

Опасен удар на Манолев от границата на наказателното поле. Банкое е докоснал топката и последва корнер за "червените".

65′

Малинов се сблъска с Мечев и изглежда изпитва силна болка. За момента, играчът на гостите ще може да продължи мача.

63′

Пинто е заменен от Кристиян Малинов.

62′

Гостите владеят инициативата. Виана стреля, след като се измъкна от защитата, но топката прелетя над вратата,

61′

Силен удар на Пинто, Банков отново се намеси много добре и спаси.

60′

Йораданов продължи с глава към Кулма, но Атанасов избива топката.

50′

Курьор стреля много опасно от пряк свободен удар, Апостолов засече и стреля, а Китанов изби. Топката попадна при Кифуети, но той не реагира добре и не успя да се възползва от шанса.

47′
46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Бумал фаулира Апостолов и получава жълт картон.

40′

Кифуети напредна добре и се откъсна от Кулма, стреля от границата на наказателното поле, но ударът му беше прекалено слаб.

37′

Никола Колев създаде нова опасност пред вратата на домакините. Младокът засече много добре подаване на Виана и стреля към вратата, Банков се разтегна добре и изби.

33′

Сериозен натиск на ЦСКА-София, ще падне ли гол скоро на стадиона?

31′

Станислав Манолев пусна пас към Никола Колев, той премина през Керчев и излезе на добра стрелкова позиция, но вратарят отново показа качества и спаси удара му.

28′

Далечно центриране на Виана в наказателното поле, но Банков излиза сигурно и лови топката.

26′

Недялков подаде към Преслав Йорданов, който от около точката на дузпата засече, но ударът му с глава излезе в аут.

21′

Виана центрира от корнер, разбърване в наказателното поле, Преслав Йоранов засече, но не успя да насочи добре.

20′

Станислав Манолев пробва удар от фаул, топката обаче бе прекалено лесна за вратаря Банков.

17′

Преслав Йорданов заменя контузения Милчо Ангелов.

16′

След изпълнение на корнер, Станислав Манолев се извиси в наказателното поле и стреля много опасно с глава, но Банков спаси удара му.

13′

9000 души присъстват на първия мач на Локо на обновения "Градски" стадион.

11′

Кулма бе на изгодна позиция за центриране е наказателното поле, но играчът е извършил нарушение.

10′

Медицинска помощ за Милчо Ангелов от ЦСКА-София след много тежко влизане на Юлис Ндонг, който го атакува в гръб.

7′

Сериозен домакински натиск! Фиданин намери Апостолов в наказателното поле, Перес изби топката, според домакините - с ръка, но реферът прецени, че дузпа няма.

4′

Първа сериозна опасност! Курьор изскочи сам срещу Китанов и стреля, топката мина съвсем близо до вратата.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

Минута мълчание в памет на загиналите в село Хитрино.

1′

10 Янаки Смирнов 18 Александър Георгиев

Локомотив (Горна Оряховица) посреща ЦСКА-София в мач от 18-ия кръг на Първа лига. За първи път от над 20 година Горна Оряховица е домакин на мача от елита ни. Двубоят днес трябваше да се превърне в истински празник, но предвид трагичките събития в село Хитрино, празненствата ще се отложат.

Домакините са пределно мобилизирани да дебютират по паметен начин на своя стадион. Треньорът на Локото Иван Колев не може да разчита на контузения нападател Цветан Генков. В защита пък ще липсва Мартин Кавдански, който е наказан.

Старши треньорът на "червените" Стамен Белчев пък остави извън групата опитния Борис Галчев, който не е желан в тима. На резерваната скамейка сяда нападателя Преслав Йорданов, който едва ли ще остане на "Армията" и през пролетта.

Няма милост! Галчев пак задраскан с "дебелия флумастер"

Опитният играч аут от групата

Белчев коментира умерено очакванията си за срещата.

"Очаквам тежък мач с отбор, който ще играе пред собствена публика. Който се завръща на обновен стадион с нов терен, но настройката на нашия отбор е единствено и само за победа.

Надявам се да покажем добра игра и да проявим търпение в моментите, в които ни е нужно, да запазим самообладание и да победим преди всичко", каза Белчев.