Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛЕВСКИ НЕ ПОБЕДИ ЛОКО (ГО)!

85′

Аниете центрира, Яблонски засече и сякаш вкара топката зад голлинията, но съдията отсъди фаул в аката. Попадение няма!

82′

Станислав Иванов заменя контузения Краев.

80′

Голям пропуск на гостите! Муса изскочи сам срещу Йоргачевич, той се намеси и топката попадна в Джоман, който фронтално срешу вратата не успя да вкара.

77′

Левски иска дузпа след фаул срещу Краев. Съдията Апостолов обаче не посочва бялата точка.

69′

Генчев е заменен от Фенуш.

67′

Желев получи жълт картон.

64′

Аниете стреля с плътен удар, топката прелетя малко над горната греда.

63′

Желев изглежда отби топката с ръка в наказателното поле, но съдията не отсъди дузпа в полза на Левски.

58′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Кифуети изравнява резултата след като надскочи Яблонски и с глава засече центриране отдясно.

56′

Картон за Узунов, който фаулира Краев.

52′

Адениджи намери Аниете, който изскочи на добра позиция и отправи отличен удар, но Банков се намеси решително и топката излезе в корнер, след който не последва нищо опасно.

48′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Аниете центрира от фаул, Бабатунде Адениджи засече и стреля, а Николай Банков увисна и резултатът стана 1:0!

47′

Нар е заменен от Краев.

47′

Адениджи влезе на мястото на Сукуна.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Антон Огнянов изпълни от фаул, но топката прелетя високо над вратата.

36′

Капитанът на Левски Веселин Минев отнесе сериозен удар в корема от Игор Джоман, но ще може да продължи мача.

32′

Аниете намери с техничен пас Огнянов, който обаче елементарно загуби топката.

27′

Удар от дистанция на Игор Джоман, но твърде неточен.

22′

Владислав Узунов се измъкна отдясно в наказателното поле и стреля, но Йоргачевич изби. При добавката играчът на гостите стреля отново, но в аут.

20′

Нар проби по дясното крило и подаде към вратарското поле, където бяха Сукуна и Аниете, испанецът все пак стреля, но твърде неточно.

15′

Нар намери Сукуна, който стреля мигновено, но Николай Банков се намеси решително и улови.

10′

Феновете в Сектор "Б" са опънали транспарант "Стадион Георги Аспарухов", явно акцентирайки върху несъгласието си с добавянето на "Виваком Арена" към името на стадиона.

8′

Тотална доминация на "сините" в началните минути на мача.

6′

Топката стигна до Аниете, но той не успя да я върне към Сукуна, който беше на добра позиция за стрелба.

2′

Аниете центрира от корнер, но след разбъркване, до удар към вратата не успя да се стигна. Испанецът опитва да надъха публиката с жестовете, за да подкрепят по-гласовито отбора.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

Минути преди началото имаше проблеми с осветлението на стадиона, но в крайна сметка лампите на "Герена" светнаха и мачът започна по план.

29. Боян Йоргачевич 91. Николай Банков
5. Александър Александров 8. Милен Желев
7. Франсис Нар 5. Мартин Кавдански
8. Джереми де Нойер 15. Жан Амброуз
14. Веселин Минев (к) 6. Атанас Фиданин (к)
99. Станислав Иванов 9. Софиан Муса

Левски приема Локомотив (Горна Оряховица) в мач от 21-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Виваком Арена Георги Аспарухов" започва в 17:30 часа.

"Сините" са подложени под голям натиск след като преди дни собственикът Спас Русев се оттегли от клуба. От друга страна, преди седмица отборът загуби от Пирин в Благоевград и сега трябва да се реваншира пред феновете. Самите привърженици отправиха призив да напълнят стадиона.

От Тръст "Синя България" не дават отговор дали ще вземат акциите на Левски

"Първо трябва някой да ни предложи нещо, да чуем това предложение, след това да го обмислим", заяви заместник председателят на организацията Антони Джамбазов

В отбора на Елин Топузаков сред титулярите ще се завърне националът Александър Александров, който ще си партнира в защитата с Давид Яблонски и Веселин Минев.

По двата фланга ще действат Франсис Нар и Антон Огнянов, който ще измести от стартовия състав Сашо Александров. Вместо наказаните Мехди Бурабия и Георги Костадинов, ще започнат Божидар Краев и Джереми де Ноойер. Грешникът от миналия мач с Пирин - Бабатунде Адениджи е поставен на резервната скамейка. В предни позиции ще действат Антонио Аниете и Александър Ем. Александров.

Намаляват заплатите в Левски заради финансовата криза

Намаляват заплатите в Левски!

Даниел Боримиров започва преговори с футболистите

Гостите от Горна Оряховица са без Карл Мадианга и Софиен Муса. Рахави Кифуети, Николай Христов и Владислав Узунов ще действат в предни позиции. НаставникътИван Колев се надява отборът му да действа максимално дисциплинирано в дефанзивен план и да се организира бързо при всеки шанс за контраатака.

Статистиката сочи, че Локомотив няма спечелена нито точка в 9-те си шампионатни гостувания на Левски, а головата разлика е 27:1 в полза на столичани.

Мехди Бурабия: Нуждаем се от подкрепата на феновете

Халф на Левски моли феновете да се върнат на "Герена"