Турнир: efbet Лига Стадион: "Лудогорец арена" Зрители:
90+1′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кафу се разписа в мача след като защитата на Дунав не успя да го неутрализира и той с премерен изстрел разстреля уморения Луков

83′

Мисиджан заменя Вандерсон

79′

Петков заменя Патев

74′

ГОЛ ЗАЛУДОГОРЕЦ! Хеттрик за Кешеру! Румънецът се възползваот грешка на вратаря и на Милев и от близко разстояние направи 4:3!

Снимка 259990

70′

Давронов заменя Аясс

69′

След центриране от корнер Луков изпусна топката и тя бе вкарана във вратата, но стана ясно, че Паломино е извършил нарушение срещу вратаря

66′

ГОЛ ЗА ДУНАВ! Петър Патев засече от фаул и със силен диагонален удар опъна мрежата на Лудогорец!

65′

Жълт картон за Козмин Моци, след като събори умишлено Будинов

62′
Снимка 259988

57′

Костадинов заменя Ненов

52′

Кешеру напредна отляво, намери Анисе, който отблизо изпусна

47′

Луко не успя да изчисти по най-добрия начин и Кешеру за малко не го прехвърли

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Анисе засече подаване на Минев и върна към Вандерсон, който с левия крак отбелязва за 3:2!

43′

Кешеру стреля, но топката минава встрани. От повторенията обаче се видя, че румънецът е бил в явна засада, която реферът не отсъди

42′

Напрежение в наказателното на Дунав, където последователно Кешеру и Кафу не успяха да отправят удар

37′

Джалилов е вторият официално предупреден футболист в мача

33′

ГОЛ ЗА ДУНАВ! Сериозна грешка на Минев. Играчът на Лудогорец опита да върне към Борян, но дебнещият зад него Шопов открадна и разстреля опразнената врата на Лудогорец за 2:2

30′

Жълт картон за Натанаел

29′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру засече центриране от корнер и с глава изведе състава си напред в резултата. Луков не успя да се намеси добре

27′

Кафу беше много близо до гол, но Луков спаси сигурно попадение

20′

Вандерсосн центрира в наказателното поле, играч на Дунав се намесва и избива

15′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! В ответната атака Дяков открадна топка, подаде към Кешеру, който от близко разстояние изравни за 1:1

14′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мирослав Будинов преодоля Милан Борян, Антон Огнянов центрира към него, а стражът на Лудогорец не се намеси по най-убедителния начин - 1:0!

13′

Keшеру стреля много опасно, но Луков се намеси и спаси

10′

Бърза атака на Лудогорец, завършва с центриране на Минев, което е изчистено в корнер

5′

Спокойна игра в първите минути на мача с леко превъзходство на Лудогорец

2′

На стадиона в Разград звуча новия химн на Дунав, изпълнен от българския представител в "Детска Евровизия 2015" Габриела Йорданова

1′

3 Марио Петьoв Петков 11 Педро Жулиао Азеведо Жуниор

Дунав приема Лудогорец на "Лудогорец арена". Срещата от 12-ия кръг стартира в 20:00 часа.

Шампионите излиза с мисъл за поредстоящия мач с Арсенал от Шампионската лига. Старши треньорът Георги Дерменджиев отново дава шанс на играчи, които рядко започват сред титулярите. В щаба на символичните домакини се заканват, че ще играят без страх срещу Лудигорец.

"Излизаме да играем футбол. Имаме си изграден стил. Колкото и малко да са слабите страни на Лудогорец, ще се постараем да се възползваме от тях. Дано да имаме и спортен шанс", заяви преди мача Великов.

За срещата двата клуба си поделят "Лудогорец Арена" - феновете от Русе ще са на Централната трибуна и в блоковете на сектор "А", а тези от Разград на сектор "В".

Непосредствено преди началото на срещата ще бъде изпълнен за първи път на живо и новият химн на Дунав.

Той ще бъде изпят от българския представител в "Детска Евровизия 2015" Габриела Йорданова, като в записите участват фенове на русенския отбор и неговият капитан Диян Димов.