90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,325
90+4′

Радослав Терзиев стреля с глава в аут след центриране от фаул. Това беше последната възможност в мача.

90′

Траян Траянов сменя Уго Секо. Промяна за печелене на време. 90 секунди се забави процедурата. 3 минути добавено време.

89′

Картон за Секо за изритване на топката.

83′

Радослав Терзиев е декориран в жълто за нецензурни реплики.

82′

Ботев без да блести се върна в мача. Склонни ли са гостите да изпуснат победата?

71′

Георги Илиев смени Даниел Георгиев. Смяната трябваше да се направи преди гола.

69′

ГООЛ! Радослав Терзиев вкара с глава след центриране на Тодор Николов от корнер.

68′

Сукуп не подаде от чиста позиция в полето на Ботев. Той стреля в аут.

65′

Кутев стреля покрай вратата на Коларж. Ботев е в подем. Публиката пее.

62′

ГООЛ! Серкан Юсеин напредна от центъра до границата на наказателното поле и стреля неспасяемо в близкия ъгъл. Коларж я докосна, но напразно.

61′

Марек Кузма застава на върха на атаката. Бакари излиза.

60′

Домакните пресират дълбоко.  "Моряците" макар и трудно успяха да изнесат топката.

59′

Иван Стоянов отива да се къпе. Даниел Кутев влиза.

58′

Коларж изби центрирането на Иван Стоянов. Топката влизаше под гредата.

57′

Сукуп получи картон за груб фаул отляво на атаката на Ботев.

55′

Дисциплинирана отбрана на Черно море и пълна липса на идеи в домакините

53′

Сукуп подава прострелно. Георгиев комфортно лови.

51′

Гостите се стремят за задържат топката. Ботев все още не може да осъществи натиск.

50′

Крум Стоянов получи лекарска помощ след сблъсък със Сукуп.

47′

Гонзо реши да седне след като беше уцелен със запалка.

46′

Меледже излиза. Наско Милев го смени.

45′
45+2′

Пълно превъзходство на гостите.

45+1′

Гонзо провокира феновете на Ботев с определени действия.

45′

Две добавени минути. Нова атака на гостите отдясно. Бакари стреля високо над вратата.

42′

ГОООЛ! Уго Секо напредна отдясно. Навлезе към средата. Необезпокояван излезе сам срещу Георгиев и чукна топката до лявата греда на вратата.

40′

Продължават нецензурните реплики към Георги Иванов. Ботев няма отговор на играта на гостите. Момчетата на Гонзо изпълняват тактическия му замисъл.

36′

Поредна опасна атака на "моряците" отдясно. Лошо завършващо подаване спаси домакините.

35′

Жоао Пауло стреля остро. Крак на защитник отби топката в корнер. След неговото изпълнение Сукуп изби удар на Стенио от голлинията. Последва още един корнер.

33′

Георгиев спаси удар на Коконов. Нападателят се оказа в засада. Гонзо е недоволен.

32′

Коконов стреля над врата от изгодна позиция отляво. Сукуп му подаде топката.

30′

ГОООЛ! Даниел Георгиев отне топката в половината на гостите, напредна и нанесе страхотен удар от около 20 метра. Георги Георгиев беше безпомощен.

29′

Паланков стреля право в главата на Даниел Златков.

28′

Ботев започна да натиска. Неделев не можа да отиграе топката при атака отдясно.

27′

Гонзо продължва да е много емоционален. Публиката си има занимавка да се заяжда с него.

26′

Две поредни спасявания на Коларж. Първо Жоао Пауло стреля малко зад дузпата. Последва и удар на Серкан.

24′

Александър Цветков стреля. Топката се удари в Секо и излезе в аут. Егоистично действие на Цветков.

23′

Коконов влезе в наказателното поле. Той не можа да намери свой съиграч пред вратата.

21′

Кристиан Димитров смени контузения Цветомир Панов.

21′

Бакари стреля опасно отдясно в аут,

20′

Стенио центрира отдясно. Топката излезна в аут.

18′

Никола Попов отиде да направи забележка на Гонзо. Публиката само това чакаше и започна да обижда специалиста.

17′

Цветков можеше да излезе сам срещу вратаря на Ботеяв, но се полакоми и загуби топката.

14′

Коконов се оказа в засада при подване зад защитата на домакините.

11′

Иван Стоянов не успя да прокара топката до Серкан. Стоянов се възползва от грешка в защитата.

10′

Бакари се размина с жълтия картон. Никола Попов го предупреди устно за груба игра.

9′

Бакари уцели лявата греда. Той надбяга защитата от ляво и стреля силно под ъгъл.

8′

Коларж направи първото си спасяване. Той отби удар на Иван Стоянов  от малък ъгъл.

6′

Радослав Терзиев и Иван Коконов получават лекарска помощ.

5′

Неделев попадна в засада при изпълнение на фаул отдясно близо до аутлинията.

3′

ГООЛ! Иван Коконов отбеляза с глава след центриране отдясно на Сукуп. Коконов изпревари Цветомир Панов.

1′
11.Владислав Романов

Ботев (Пд) и Черно море излизат в мач, чийто победител ще се изкачи на четвърто място във временното класиране на Първа лига. И двата отбора имат по 17 точки и са с аспирации за попадане в първата шестица.

Традиционно "канарчетата" печелят срещите си у дома, като само четири пъти са допускали загуба. Новата Първа лига създава предпоставки за нарушаване на традицията и е много вероятно възпитаниците на Георги Иванов-Гонзо да успеят да измъкнат нещо от негостоприемния терен в Коматево.

Николай Киров е записал само 16 футболисти за мача и късата резервна скамейка може да се окаже решителна.