Монтана постигна важна победа като гост над Видима в Севлиево с 1:0. Единственото попадение в срещата от 10-ия кръг на "А" група реализира Атанас Чепилов през първото полувреме.

Със спечелените три точки Монтана излезе на 10-о място с 12 точки. Видима пък си остава в зоната на изпадащите със своите едва 5 пункта.

В 38-ата минута Атанас Чипилов реализира след груба грешка на вратаря на Видима Илиев.

През второто полувреме домакините опитаха да натиснат, но така и не създадоха почти никакви положения.

ВИДИМА: 22. Пламен Илиев, 25. Цветомир Панов, 6. Александър Бранеков, 35. Траян Траянов, 24. Атанас Пашкулев, 5. Георги Стойчев - кап., 11. Владимир Владимиров, 7. Васил Велев,  8. Владимир Пекин, 15. Ангел Русев, 10. Герасим Заков

МОНТАНА: 1. Христо Иванов, 2. Георги Мечечиев, 4. Станислав Жеков, 6. Тихомир Трифонов, 14. Антон Личков, 21. Даниел Гаджев, 8. Димитър Илиев, 16. Владимир Мичев, 9. Луис Едуардо, 20. Мирослав Иванов, 11. Атанас Чипилов