Жълт картон за Иван Стоянов.

89′

Жълт картон за Дяков.

87′

Шверчок играе с ръка в наказателното поле, а тя не бе в естествено положение! Никола Попов обаче прецени, че дузпа няма!

85′

Срещата се доиграва, като по всичко личи, че мисълта на разградчани е насочена към предстоящия мач с Видеотон в квалификациите за Шампионска лига.

79′

Жоао Паоло заменя Вандерсон.

76′

Кешеру отново изведе Вандерсон на добра позиция, който преодоля Христо Иванов, но ударът му бе избит пред голлинията от Венци Василев!

73′

Лукоки заменя Мисиджан.

70′

Батрович смени Почански.

67′

Шверчок намери Лукас Саша, който опита удар от далечна дистанция, но топката излезе в аут.

64′

Жилсон Да Силва заменя Иван Петков в редиците на Етър.

63′

Шверчок заменя Марселиньо.

61′

Моци опита удар извън дистанция, Христо Иванов спасява.

56′

Слабо изпълнение на Марселиньо, Христо Иванов спасява без никакви проблеми.

51′

Лудогорец можеше да удвои! Натанаел намери Моци, който бе на отлична позиция в наказателното поле срещу Христо Иванов, но румънският защитник се забави с обработването на топката и Скерлев успя да му я отнеме!

48′

Мисиджан опита да стреля от дистанция, но Венци Василев застана на пътя на топката и го блокира.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

40′

Сисиньо беше изведен на добра позиция, но в последния момент Венци Василев блокира топката.

36′

Продължителна атака на Лудогорец завърши с прострелно центриране на Натанаел, което обаче бе уловено от Христо Иванов.

30′

Форстър опита да намери много добре нахлуващия от задна позиция в наказателното поле Вандерсон, но подаването се оказа малко по-дълго.

22′

Поне привидно домакините понамалиха оборотите в последните минути, но въпреки това се стигна до удар на Мисиджан, който попадна в обсега на Христо Иванов.

16′

Мисиджан се отскубна сам отляво в наказателното поле, но от малък ъгъл не успя да преодолее Христо Иванов, който изби в корнер.

13′

Първи удар по посока вратата на домакините. Яни Пехливанов получи топката от Почански пред дъгата на наказателното поле, но ударът му мина високо над целта.

9′

Жълт картон за Крум Стоянов.

6′

Кешеру имаше добра възможност да порази целта от фаул, но ударът му попадна в стената.

3′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кошмарна грешка при изнасянето на топката, позволи на Кешеру да пресече подаване пред наказателното поле, румънецът изведе Вандерсон, който по диагонал вкара за 1:0!

1′

92. Лукоки 17. Ивайлов

Лудогорец започва защитата на поредната си титла на България с домакинство на Етър (Велико Търново). Двубоят в Разград стартира в 18:30 часа.

Няма да бъде изненадващо, ако "орлите" не заложат на всички свои титулярни футболисти, предвид предстоящите мачове с МОЛ Види в Шампионската лига другата седмица.

В същото време Етър не идва в Разград като обречен. Възпитаниците на Красимир Балъков ще играят напълно освободено. Всяка спечелена точка днес ще бъде изключително ценна за самочувствието на "болярите".

Снимка 362323

Източник: etartv.bg

Статистикака обаче не е в полза на гостите. От 4 изиграни мача с Лудогорец, Етър е записал 4 загуби с голова разлика 1:19. Досега "Орлите" не срещат никакви трудности, когато срещу тях застанат великотърновци. Именно заради това и очакванията към "зелените" са да постигнат лесна победа без много усилия.

Това ще бъде своеобразен дебют за новия наставник на Лудогорец Пауло Аутуори в Първа лига. Специалистът пристигна в Разград със сериозна визитка и големи очаквания.

Снимка 367850

До момента той изведе "орлите" до две победи в Шампионската лига над Крусейдърс и сега ще иска тимът му да продължи с добрите игри и в първенството.