Жълт картон за Мирослав Енчев.

58′

ГООООООООООООООООООООООООЛ!!!

3:1!

Страхотен пас на Кешеру към Анисе и чудесен гол на последния във вратата на Верея!

49′

Центриране на Андонов.

Излиза Ренан и лови.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме предложи много емоции на зрителите по трибуните, като атаките към всяка от двете врати не спряха нито за секунда, чак до почивката.

Първи възможност да отбележат имаха домакините, но Кешеру пропусна да се разпише. Малко по-късно и Вандерсон се отчете с незадоволително отиграване и запази резултата непроменен.

В редиците на гостите Андонов и Балде бяха най-активни, съответно в атака и защита. Балде на няколко пъти спираше набези на състезателите на съперника и хвърляше всички сили, за да спомогне за запазването на статуквото.

Резултатът беше открит от Клаудиу Кешеру, който се разписа след 26 минути игра.

Още 4 по-късно преднината на разградчани беше удвоена, а отново в прегръдките на съотборниците си се оказа румънският таран на шампионите.

В самия край на полувремето Андонов върна състава си в мача с попадение за 2:1.

45′

Почивка.

42′

ГОООООООООООООЛ!!!

2:1!

Попадение на Георги Андонов!

Натанаел бепе надигран от футболиста на Верея.

40′

Балде избива топката в последния момент, след шут на Анисе.

Пореден корнер за Лудогорец.

38′

Пропуск на Вандерсон!

Вместо да подава към оставения сам Кампаняро, Вандерсон стреля от неудобна позиция.

35′

Поредица пасове в средата на терена.

Двата състава нямат намерение да чакат почивката и продължават да се атакуват.

32′

Жълт картон за Бенгюзов.

31′

2:0 за Лудогорец!

Ново попадение на Кешеру!

25′

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за Лудогорец!

Попадение на Клаудиу Кешеру!

Добър пас на Сисиньо.

17′

Нови две пропилени възможности за домакините.

Анисе и Вандерсон могат да съжаляват, като не поразиха целта от изключително изгодни положения.

12′

Пропуск на Кешеру!

Нападателят не успява да се разпише от непосредствена близост!

7′

Динамичен, безкрайно раздвижен и разнообразен за момента двубой.

Без грешни пасове и "празни", безцелни отигравания на терена.

5′

Страхотен старт на мача и за двата тима.

Акциите се редуват една след друга пред двете врати.

4′

Уникален пропуск на Бенгюзов!

Страхотна възможност за гостите.

3′

Силен шут на Балде.

Топката минава встрани от целта.

1′

37. Жоао Пауло Араужо 18. Янислав Иванов

Лудогорец приема Верея в Разград. Това е първият мач на отбора след освобождаването на Георги Дерменджиев през седмицата.

Лудогорец чака Димитър Димитров-Херо

Ексклузивно в ТОПСПОРТ: Лудогорец се разбра с Димитър Димитров-Херо!

Специалистът напуска Иртиш (Павлодар)

Специалистът напусна клуба, а на негово място, както ТОПСПОРТ съобщи, ще дойде Димитър Димитров-Херо. Той ще бъде представен официално на пресконференция в понеделник.

Турци се спряха на Върджил Мисиджан

Бурсаспор следи футболиста, Патрик Твумаси от Астана също в трансферните планове

И докато разградчани са в колеблив период и с мисъл за предстоящия плейоф с литовския Судува за Лига Европа, то Верея постигна две поредни победи, като последната бе над Левски с 2:0.

И двата отбора имат по 7 точки, но Лудогорец е и с мач по-малко.