Вандерсон бе изведен в празно пространство от Кампаняро. Бразилецът напредна и стрела опасно, но този път Стергиакис се намеси отлично и улови топката.

62′

Удар на Узунов от пряк свободен удар мина над вратата на Броун.

52′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!!! Вандерсон се разписа. Топката стигна до Мисиджан отляво. Той върна към Вандерсон, а бразилецът с мощен удар извън наказателното поле направи Стергиакис безпомощен за четвърти път.

48′

Стергиакис сбърка една топка, която се озова с Мисиджан. Холандецът нахлу в наказателното поле и пусна успореден пас за Кешеру. Румънецът не успя да засече кълбото, което се върна към Кампаняро, но бразилецът от няколко метра стреля право в гръцкия вратар на Славия, след което топката излезе в корнер.

Снимка 340964

47′

Ивайло Димитров се справи с Пластун отляво и навлезе в наказателното поле. Нападателят намери Узунов оставен сам на границата на вратарското поле, но халфът прати топката високо над врата на Броун.

46′

Дяков влиза на мястото на Сисиньо.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първото полувреме.

45+2′

Владислав Узунов изпълни отлично пряк свободен удар, Броун избива в корнер.

37′

ГООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!!! Абел Анисе вкарва трети гол за "орлите". Клаудиу Кешеру с гръб към вратата изведе мадагаскареца сам срещу Стергиакис и резултата набъбна на 3:1.

35′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!!! Кешеру отново изведе "орлите" напред в резултата. Кампаняро опита удар извън наказателното поле. Стергиакис изби топката, която попадна в Кешеру. Румънецът от няколко метра на празна врата вкара за 2:1.

33′

ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ!!! Разписа се Стефан Велев. Кампаняро сбърка, топката попадна в Стефан Велев. Халфът напредна и стреля, кълбото рикошира в Георги Терзиев и влезе във вратата на Лудогорец - 1:1.

31′

Удар на Кампаняро мина над вратата на Славия.

23′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Клаудиу Кешеру бележи. Сисиньо открадна топката от играч на Славия и намери с отличен пас румънския нападател в наказателното поле, който от воле вкара за 1:0.

18′

Сисиньо опита опасен удар по диагонала от далечна дистанция, но прати топката в аут.

16′

Пластун заменя Лукас Саша.

15′

Жълт картон за Мисиджан.

9′

ГРЕДА!!! Нова отлична възможност за Лудогорец. "Орлите" организираха нова скоростна атака. Вандерсон напредна отдясно и намери Кешеру фронтално срещу вратата. Румънецът стреля без забавяне, но след намеса на Стергиакис, топката срещна напречната греда. При последвалия корнер Кешеру нанесе удар с глава, който излезе в аут.

7′

Жълт картон за Милев.

2′

ГРЕДА!!! Мисиджан центрира в наказателното поле. Топката се озова във Вандерсон, който си нагласи топката и стреля силно право в горната греда.

1′

70. Шверчок 71. Иванов

Лудогорец приема Славия в мач от 21-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 15,00 часа на "Лудогорец Арена".

"Белите" не се представят особено успешно срещу "орлите" в досегашните 15 мача между двата тима в елита.

Софиянци имат една единствена победа, като в същото време са допуснали цели 11 загуби. 3 мача пък са завършили наравно. Още по-лоша е статистиката при гостуванията на Славия в Разград. В Разград столичани все още нямат успех, като са с 2 равенства и 5 поражения.

Славия е тотален аутсайдер срещу Лудогорец, все още няма победа в Разград

5 загуби и две ремита за "белите" на "Лудогорец Арена"

Лудогорец пък вкарва средно по 2 гола в срещите си на свой терен. Разградчани нямат право на грешка и от гледна точка на това, че основният им конкурент за титлата ЦСКА вече изигра своя мач от кръга и спечели повече от убедително с 5:0 над Верея (Стара Загора). Така "червените" превзеха върха и поставиха под напрежение "орлите" преди днешния двубой.

Очаква се треньорът на домакините Димитър Димитров да направи промени в сравнение със състава, който пусна срещу Милан в Лига Европа. За Славия аут поради контузии са Георги Йомов и Янис Карабельов. Наказани са Галин Иванов и Иван Минчев.