КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛУДОГОРЕЦ ПОБЕДИ ДУНАВ С 2:0.

Лудогорец се сбогува с 2018 година с трудна победа над Дунав

Доминик Янков ще доиграе тази среща на мястото на Яцек Горалски

86′

Кристиан Върбанов влиза на мястото на Георги Динков

81′

ГОООЛ! Клаудиу Кешеру бележи за 2:0. Жоао Пауло пусна пас в коридор към румънеца, който беше точно пред вратата на Дунав, а той не сгреши отблизо за покачването на резултата.

80′

Жълт картон за Петър Патев

78′

Шверчок е заменен от Лукас Саша

73′

Димо Бакалов отстъпва мястото си на Жоао Пауло

71′

Борислав Балджийски е заменен от Ндиайе

63′

ГРЕДА!!! След много опасен удар на Шверчок, топката разтресе страничния стълб и отново се върна на терена в негово притежание.

61′

Преслав Петров изведе Балджийски на чудесна стрелкова позиция, а той отправи много коварен удар към вратата, но стражът на "орлите" улови.

54′

Жълт картон за Красимир Станоев

53′

Козмин Моци удари с лакът Ахмед Ахмедов в наказателното поле, но Никола Попов нито отсъди дузпа в полза на "драконите", нито даде жълт картон на играча на Лудогорец.

52′

Жълт картон за Яцек Горалски

52′

Жълт картон за Ахмед Ахмедов

51′

Опасен удар на Форстър, след който топката мина над вратата.

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Лудогорец се оттегля на почивка с гол аванс пред Дунав.

45′

Гол на Рафаел Форстър беше отменен заради засада на Клаудиу Кешеру, който дори не игра с топката. Останаха съмнения дали такава имаше.

36′

Много слаб удар на Шверчок, след който топката е в ръцете на вратаря на "драконите".

16′

ГОООЛ! Якоб Шверчок открива резултата за Лудогорец - 1:0. Вандерсон се възползва от много груба грешка в защитата на русенци, след която се получи разбъркване в наказателното поле, и веднага комбинира с нападателя, за който остана само да чукне топката в мрежата. Първият му опит не сполучи, но при втория попадението бе факт.

15′

Иван Коконов получи хубаво центриране отляво от Ахмед Ахмедов, който опита да достави топката на главата на своя съотборник, но след удара му тя премина встрани.

10′

Рафаел Фостър опита директен обстрел от фаул, но топката попадна право в ръцете на Станислав Антонов.

4′

Шверчок се освободи от пазача си и опита да изпрати топката към далечния ъгъл на вратата, но тя премина встрани.

2′

Преди началото на двубоя, главният съдия Никола Попов бе награден със специален плакет по случай 150-ия си мач в Първа лига.

1′

64 Доминик Янков

Днес от 12:30 часа, Дунав приема Лудогорец в първия мач от последния футболен ден за 2018 година в Първа лига.

Срещата е от 20-ия кръг и ще се играе на Градския стадион в Русе.

Клаудиу Кешеру е №1 в Лудогорец за 2018 година

Голмайсторът спечели в анкетата на фен клуб "Green Front 09"

Старши треньорът Антони Здравков няма да може да разчита на Натанаел, който е със спукано ребро след двубоя с Цюрих в Лига Европа, както и на наказания Марселиньо.

"Орлите" се надяват на лесни три точки, които да им осигурят поне шест точки преднина на върха в класирането преди втория полусезон догодина.

Билетите за Дунав - Лудогорец вече са в продажба

Срещата е на 16 декември

Ситуацията в съперниковия лагер е далеч по-лоша. Людмил Киров има сериозни кадрови проблеми. Наказани са Божидар Васев, Мартин Ковачев и Станислав Ковачев, което никак няма да улесни задачата на "драконите".