Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1432
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Лудогорец и Черно море завършиха 1:1 в двубой от шампионата

Разсеян Лудогорец зарадва своите преследвачи, след като стъпи накриво срещу Черно море

Двубоят в Разград завърши при равенство 1:1, домакините с претенции към рефера Кабаков

90+1′

СИСИНЬО Е ИЗГОНЕН! Въпреки късното изравняване, Лудогорец имаше достатъчно положения да стигне и до пълния обрат. С разочароващи пропуски блеснаха Кешеру и Шверчок. В 91-ата минута пък шампионите останаха и с човек по-малко, след като Сисиньо беше изгонен директно заради удар без топка срещу Исмаил Иса.

85′

Фахд Актау изнемогва заради физически проблеми и бива заменен от Жордао Кардозо. Последна смяна за Черно море в този мач.

83′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!! 1:1! ШВЕРЧОК! Домакините все пак стигнаха до възстановяването на паритета в 83-ата. В ситуация, когато съперникът временно беше с човек по-малко, Антон Недялков намери по отличен начин Шверчок. Полякът стреля между купа от играчи, а нямащият видимост Митрович просто видя как топката посещава неговия десен ъгъл.

82′

Вандерсон напуска терена, а последна надежда на Станислав Генчев за промяна в резултата е пускането на Станислав Манолев.

Снимка 456404

81′

МИТРОВИЧ! Рефлексът на Миодраг Митрович беше тестван в 81-ата минута, когато чуждестранният вратар съхрани преднината на своя тим след перфектна намеса при удар с глава на Марселиньо.

80′
Снимка 456411

77′

Официално предупреждение и за Виктор Попов от състава на гостите.

75′

Жълт картон за намиращия се на резервната скамейка Моци, който си позволи да обижда главния съдия.

73′

СПОРНО! Домакините останаха бесни от решението на Георги Кабаков, който в 73-ата минута не пожела да отсъди дузпа в тяхна полза. Тогава Патрик Андраде игра с ръка в собственото си наказателно поле. Пловдивският рефер обаче отчете, че в действията му е нямало нищо умишлено и даде знак играта да продължи, въпреки получените секунди по-късно псувни по негов адрес от страна на Козмин Моци.

70′

ЧИБОТА! Резервите на Лудогорец можеха да изработят изравнителното попадение за "орлите" в 70-ата минута. Мавис Чибота влезе на скорост в полето на Черно море и върна леко назад за Якуб Шверчок, който разочарова всички фенове на тима си със своя пореден пропуск със "зелената" фланелка.

Снимка 456410

69′

Официално предупреждение за гръцкия бранител Хантакиас, който не е много съгласен с решението на Кабаков.

67′

Лудогорец владее повече топката, но за голяма изненада не може да създаде нито едно интересно положение пред вратата на Митрович за второто полувреме!

66′

Неубедителният тази вечер Джоди Лукоки ще бъде заменен от Мавис Чибота.

61′

Още един нападател в селекцията на Лудогорец. Якуб Шверчок се появява в игра вместо Анисе Абел.

58′

Нападението на Черно море можеше да даде нов резултат в 58-ата минута, когато Патрик Андраде отправи силен изстрел от средна дистанция, който беше отразен качествено от Пламен Илиев.

Снимка 456407

51′

ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Исмаил Иса беше зад гърба на последния защитник от Лудогорец и отбеляза. Голът му обаче правилно не беше зачетен заради засада.

48′

Бърза втора смяна от страна на Черно море. Мехди Букаси напуска вместо Емил Янчев.

46′

На полувремето Илиан Илиев предприе смяна и вместо Родриго, в игра за Черно море се появи Аристот Ндонгала.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

42′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! АКТАУ!! 0:1!! И докато всички в Разград спокойно очакваха края на първата част, изненадата настъпи в 42-ата минута. Родриго центрира авантюристично от фланга, Исмаил Иса пак се размина с коженото кълбо, но за негово щастие, заспалата отбрана на съперника забрави за присъствието на Фахд Актау на далечната греда. Там фланговия защитник запази самообладание и не остави никакъв шанс за реакция от страна на Пламен Илиев.

36′

МАРСЕЛИНЬО!! В 36-ата минута "моряците" пробваха да се настанят за по-дълго в полето на Лудогорец. Мартин Минчев обаче сбърка своето подаване още в центъра на терена, което създаде ситуация скоростна контра на шампионите. В ситуация трима на петима, "орлите" бързо пренесоха опасността пред Митрович. Вандерсон изведе сам своя колега от националния отбор на България - Марселиньо. Капитанът на разградчани обаче разочароващо стреля покрай дясната греда.

Снимка 456406

29′

Очакваното според футболните специалисти можеше да се случи в 29-ата, когато Клаудиу Кешеру беше отлично намерен от Сисиньо. Макар и от задължаваща позиция, той прати коженото кълбо над горната греда! В негова защита все пак трябва да споделим, че румънецът се подхлъзна миг преди да шутира.

20′

СТРАХОТЕН ПРОПУСК НА ИСА! Никой в Разград сякаш не повярва какво се случи в 19-ата минута, когато "моряците" на Илиан Илиев пропиляха 100-процентов шанс за гол. Крайният бранител Фахд Актау отново се бе пуснал в атака и в крайна сметка осигури акуратно подаване за Исмаил Иса. От метър обаче българският национал направи по-трудното и не намери очертанията на вратата.

16′

Силният период на Лудогорец продължи и малко след това Вандерсон се пребори за добра позиция в наказателното поле на "моряците", но изстрелът му от малък ъгъл беше блокиран от Хантакиас.

14′

Първи жълт картон в срещата. Получава го Мехди Букаси от гостите.

12′

ЛУКОКИ! Отговорът на шампионите не закъсня и те създадоха опасна ситуация в 12-ата. Антон Недялков имаше различна визия за това какъв пас да отправи, но леко пресилената от него топка, изненадващо за всички се превърна в перфектното извеждащо подаване за Кешеру. Румънецът продължи към връхлитащия на дузпата Лукоки. Падайки африканецът отправи изстрел по земя, който беше спасен от Митрович.

Снимка 456412

3′

ДОБЪР ШАНС ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Въпреки предпазливото начало, отборът на Черно море беше този, който стигна и до първото голово положение в мача. Патрик Андраде хубаво затвори с тяло Антон Недялков в центъра на терена. Това даде начало за бърза контраатака на гостите, която беше майсторски разгърната от Родриго. Той продължи за Мехди Букаси, който отправи отличен пас в полето на Лудогорец, но бразилският му съотборник не съумя да играе повторно с коженото кълби и може би да нанесе голов изстрел.

1′