Рикошет след удар на Кузма затрудно Броун, който изби в корнер.

Кампаняро заменя Марселиньо.

80′

Фенуш нахлу в наказателното поле на Лудогорец. Алжирецът финтира Горалски и стреля, но Броун изби.

79′

Лудогорец организира отлична атака. Горалски и Шверчок направиха двойно, което изведе халфа на стрелкова позиция, но полякът стреля покрай вратата.

78′

Жълт картон за Цветков.

76′

Удар на Фенуш минава над вратата на Броун.

74′

Кузма заменя Кики.

66′

Шверчок влиза на мястото на Кешеру.

65′

Марселиньо намери Вандерсон непокрит в отдясно в наказателното поле. Благой Макенджиев излезе и скъси ъгъла, а бразилецът прати топката над вратата.

64′

Яцек Горалски влиза на мястото на Светослав Дяков.

61′

Василев заменя Минчев.

48′

Жълт картон за Моци.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Удар от воле на Кешеру мина покрай левия страничен стълб на Черно море.

41′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Мисиджан отново даде преднина от две попадения на своя отбор. Хасани не успя да изчисти добре топка, която се озова в наказателното поле в Кешеру. Румънецът стреля, но Макенджиев спаси. Кълбото обаче попадна в непокрития Мисиджан, който отблизо на празна врата нямаше как да сбърка.

35′

Жълт картон за Дяков.

32′

ГОООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!!! Дани Кики вкара превъзходно попадение. Дани Кики овладя центриране на Кононго в наказателното поле, финтира Натанаел и със силен шут от малък ъгъл не остави шансове на Броун.

31′

Аристоте Ндонгала премина покрай няколко играчи на Лудогорец и стреля от границата на наказателното поле, но не успя да затрудни Броун и аржентинският вратар улови.

20′

Аристоте Ндонгала поиска дузпа за влизане на Натанаел в краката му. Това се случи точно пред погледа на допълнителния асистент съдия. Повторенията показаха, че бразилецът не играе с топката, а извършва нарушение срещу играча на Черно море. Решението на рефера Никола Попов е корнер ...

15′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо удвои резултата. Кешеру изведе Мисиджан отляво, а холандецът с едно докосване центриране в наказателното поле, където халфът засече топката за 2:0.

8′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Вандерсон се разписа. Кешеру върна към Анисе в наказателното поле, който опита удар по посока на вратата на Черно море, който се превърна в пас към Вандерсон и бразилецът от малък ъгъл след рикошет в Кононго прониза Макенджиев.

5′

Слаб удар в аут на Фенуш.

4′

Върджил Мисиджан получи отличен извеждащ пас отляво, напредна с топката и опита да намери Кешеру в наказателното поле, но Атанас Зехиров успя да избие топката в корнер и по този начин предотврати сериозна опасност пред Макенджиев.

1′

70. Шверчок 97. Минков

Лудогорец няма право на грешка в домакинския си мач срещу Черно море днес, който е от 17,30 часа на "Лудогорец Арена" в Разград.

"Орлите" имат за цел да постигнат четири поредни победи в следващите срещи, които ще улеснят задачата им срещу конкурента за титлата ЦСКА. В последния кръг от редовния сезон Лудогорец играе с Етър, след което на разградчани предстоят мачове с Верея и тима от "Българска армия".

Якуб Шверчок и Яцек Горалски от Лудогорец национали на Полша

И двамата получиха повиквателни от селекционера Навалка

Треньорът на "моряците" Илиан Илиев пък има положителен баланс срещу Херо и вече го победи с Верея през сезона, когато старозагорци се наложиха с 2:1.

Варненци обаче пристигат в Разград със сериозни кадрови проблеми, свързани най-вече с отсъствието на водещи футболисти като Георги Илиев и Мариян Огнянов, които са наказани.