Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,023

Лесна победа за пловдивските "железничари".

ГОООЛ! Аралица вкара топката на празна врата отблизо след подаване на резервата Николаев. Хърватинът може би беше в засада.

Андерсон Кордейро отстъпи мястото си на Джамов.

76′

Николаев смени Карагерен.

75′

Пласид спаси удар на Карагерен отдясно под малък ъгъл. Защитата на гостите се разпадна.

74′

Пласид изби топката в гредата след изстрел на Томашевич. Карагерен от близо не успя да направи добавка.

70′

Пулиезе замени Салинас.

64′

Карагерен прехвърли Пласид и уцели греда, но се оказа в засада.

61′

Аралица не можа да уцели вратата с глава след удар отляво от един метър.

59′

Миховил Клапан смени Парвиз Умарбаев.

58′

Ивайло Марков беше сменен.

56′

ГООООЛ! Аралица вкара на празна врата отблизо. Карагерен даде прострелен пас отдясно зад защитата. Преди това Илиев изведе съотборника си.

53′

ГОООЛ! Димитър Илиев се засили, забави движението си, хвърли Пласид наляво и вкара в празния ъгъл. Класа!

52′

Георги Давидов посочи бялата точка след фаул на Кавдански срещу Алмейда. Хубав пас на Салинас.

48′

Аралица си спря топката на гърди и стреля от воле в аут близо до дясната греда. Джони Пласид можеше само да аплодира отиграването.

47′

Димитър Илиев изчисти топката след меле в наказателното поле на домакините. Грешки на Алмейда и Карагерен преди това.

45′

Георги Давидов с усмивка даде сигнал за подновяване на играта.

45′

Няма нужда от добавено време.

42′

Бахамбула получи картон за груб фаул.

41′

Слабо спиране на Карагерен след центриране на Томашевич отляво.

36′

ГООООЛ! Румен Гьонов заби неспасяемо с глава топката в собствената си врата. Димитър Илиев центрира хубаво отдясно, Карагерен не можа да засече, но зад него Гьонов беше безпощаден.

35′

Аралица отне топката на Кавдански, но не може да даде точен пас.

34′

Хубава атака на домакините, но Карагерен се забави отдясно и загуби топката.

32′

До момента са един точен удар, спасен с вещина от Джони Пласид.

26′

Ивайло Марков спря Димитът Илиев при контра на Локомотив.

25′

Домакините успяха да изчистят след няколко разбърквания в тяхното наказателно поле.

18′

Остра атака на "царете" отляво. Защитник успя да изчисти пред връхлитащия Будинов.

12′

Джони Пласид спаси удар от близо на Умарбаев.

8′

Салинас направи тактическо нарушение и получи заслужен жълт картон.

6′

Аралица беше изведен зад защитата. Хърватинът беше много бавен и стреля под ъгъл в аут.

5′

Бахамбула стреля от добра позиция високо в аут.

1′

2. Хулио Цезар Лопес

Локомотив (Пловдив) се изправя днес от 14:15 часа срещу Царско село. Срещата на "Лаута" е от 22-ия кръг на първенстото.

"Смърфовете" ще търсят първи домакински успех от 8 ноември м.г., когато надвиха с 2:0 Ботев (Враца).

Очаква се днес дебют за пловдивчани да направи новото бразилско попълнение Лукас Салинас. Наставникът Бруно Акрапович няма да може да използва наказания Момчил Цветанов.

Локомотив (Пловдив) подписа с Лукас Салинас

Срокът на контракта му е за период от 2,5 години

Колегата му Никола Спасов няма проблеми със своя състав. Специалистът едва ли ще прибегне до големи промени в сред титулярите в сравнение с единадесетте, победили Витоша преди седмица. Авторът на победия гол Антонио Георгиев най-вероятно ще стартира от първата минута за сметка на Един Бахтич.

В първия мач от сезона между двата отбора Локомотив се наложи с 3:2. При успех днес пловдивчани ще се завърнат на третото място, след като бяха изместени от ЦСКА вчера.