90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 4,350
90+4′

Професионална победа на Локомотив (Пд). Акрапович тотално надигра Томаш.Ожболт вкара от засада в последното действие на мача.

90+2′

Цанков не можа да си овладее добре топката след извеждащ пас. Луков се намеси.

90+1′

Феновете искат още голове.

90′

Четири минути добавено време.

89′

Пенко Цанков смени Вандерсон.

88′

Стивън Езе получи картон за бавене на играта.

88′

Иван Минчев получи картон за груб фаул.

87′

Момчил Цветанов смени Бирсент Карагерен.

85′

ГОООООЛ! Ален Ожболт беше изведе сам малко след центъра. Той запази скоростта си и не беше застигнат от двама преследващи го защитници. Словениецът копна топката над излизащия Перниш.

83′

Георги Илиев отстъпи мястото си на Един Бахтич. Аплодисменти от трибуните.

82′

Карагерен спря атака на Берое и получи картон.

81′

Йосипович за малко не засече с глава отблизо прецизно центриране отдясно.

80′

Камбуров стреля, но топката е отклонена от играч от стената с глава в корнер.

79′

Фаул срещу Камбуров на около 25 метра леко отдясно.

78′

Езе успя трудно да пресече извеждащ пас. Домакините се бранят, но изнасяр топката напред бързо при всяка възможност.

76′

Карлос Охене получи картон за груб фаул срещу Димитър Илиев.

75′

Езе отне топката от Камбуров в наказателното поле.

74′

Влизанията на домакините често са на границата на фаула. След няколко такива Кабаков свири фаул на  Езе.

70′

Домакините продължават с пресата по целия терен.

68′

Мартин Камбуров влезе на мястото на Ибрахима Сори Конте.

68′

Далечен шут на Александър Василев в аут.

64′

Милош Петрович сменя Парвизджон Умарбаев.

63′

Вандерсон слезе до аут линията отдясно със серия от финтове. Топката беше изчистена от Умарбаев в корнер.

62′

Иван Минчев стреля високо в аут след контра. Умарбаев получи картон, защото опита да спре контрата.

61′

Корнер след като Банадаловски за малко не разстреля Перниш след фаул за Локомотив, изпълнен от Георги Илиев.

59′

Бандаловски спря с ръка топката, а после и Ожболт. Първи картон в мача.

54′

Йосипович избяга от засадата, но Луков излезе и улови топката.

52′

Банадаловски стреля в ръцете на Луков.

50′

Щут на Охене беше блокиран. Преди това и Георги Минчев не можа да стреля от удобна позиция. Самоотвержена защита на домакините.

48′

Гостите започнаха много амбициозно второто полувреме.

45′

Иван Минчев смени Рубен Бригидо.

45′

Започна второто полувреме.

45+1′

Георги Илиев направи разликата през първото полувреме. 2:0 за Локомотив (Пд).

45′

Една минута добавено време.

39′

ГООООООЛ! Бирсент Карагерен стреля диагонално по земя леко отдясно. Той получи прецизно подадена топка от Георги Илиев, който преди това се завъртя и избра най-доброто решение.

38′

Алкан успя да подаде с глава на Перниш. Димитър Илиев за малко да остане сам срещу Перниш.

37′

Стивън Езе се размина с топката при опит за удар с глава след корнер отдясно за Локомотив.

28′

ГООООООЛ! Героги Илиев вкара на празна врата. Ветеранът получи подаване отдясно от съотборник, който беше изведен от играч на Берое. Ожболт също можеше да засече подаването.Илиев притисна преди това Перниш, който изрита топката напред, след което последва грешката.

23′

Георги Илиев не успя да достигне до топка зад отбраната на Берое.

22′

Топката беше върната на Перниш след корнер за Берое.

20′

Конте настъпи Луков след лошо връщане на Малембана с глава.

14′

Топката влезе във врата на Лоомотив. Йосипович, който беше на повече от метър в засада стреля неспасяемо с глава. Сигналът прозвуча веднага.

11′

Бригидо стреля отляво високо в аут.

10′

Топката падна върху гредата след игра с глава на Бандаловски. Ситуция след фаул за гостите отдясно, която не изгледаше да е опасна.

5′

Греда на Георги Илиев от фаул. Майсторът завъртя топката в левия ъгъл на Перниш.

4′

Фаул на границата на наказателното поле зна Берое а нарушение срещу Георги Илиев след корнер.

1′

Слънчево време и не много добър терен за игра.

94.Юлиан Ненов

Локомотив (Пловдив) приема Берое в поредната битка за Тракия в мач от кръг №10 на футболния шампионат на България.

Домакините са на четвърто място със 17 точки, но правят много-добър сезон и победа ще ги доближи на 3 точки от временния лидер Левски. Двете им загуби до момента са от софийския гранд и от Черно море в първия кръг.

Старозагорци на пръв поглед разочароват с резултатите, но са само на две точки зад днешния си съперник и са на шесто място. Всяка точка е от жизнено значение за тях с оглед амбициите им за задължително попадане в Топ 6.

Бруно Акрапович ще разчита на група само от 17 футболисти, защото не бяха картотекирани нови футболисти.

За Берое се завръща Иван Банадаловски след наказание, а за първи път от девет месеца Георги Ангелов ще се появи в игра.

Срещата ще бъде ръководена от авторитетният представител на пловдивската съдийска школа Пловдив Георги Кабаков. Това предизвика сериозно недоволството от страна на шефовете на Берое.