Локо (Сф) победи с 2:1 Черно море на своя стадион. Така столичани влязоха в историята, след като завършиха първенството без нито един равен мач. "Железничарите" излязоха с бели фланелки, на които пишеше "UEFA cup", а на гърба - "Hello Europe".

Още в 14-ата минута Генков изпусна да открие резултата, след като бе изведен сам срещу вратаря Колев. В началото на втората част Антунович отбеляза за 1:0, след като засече центриране на Кристиян Добрев от корнер. В 72-ата минута Пасков покачи на 2:0 след точно изпълнена дузпа.

Наказателният удар бе отсъден заради игра с ръка на Станислав Стоянов. Гостите стигнаха до попадение също след дузпа. Точен от бялата точка бе Дидо Генчев. Това бе последният мач на асистент рефера Гошо Горанов, който прекратява кариерата.