Българският шампионат по футбол е спрян заради извънредното положение в страната и превенцията от коронавирус. Все още не е ясно ще има ли плейофи или не. Футболът липсва на всички нас. ТОПСПОРТ ще ви припомни какво се случи в Първа лига до момента - кръг по кръг.

В четвъртия кръг Локомотив спря шампиона Лудогорец в Пловдив, като срещата завърши при резултат 1:1. Решителен беше пропускът на Дан Битон, който не успя да реализира наказателен удар в 10-ата минута на мача.

ЦСКА победи гостите си от Враца с минималното 1:0, след попадение на Евандро в 71-ата минута. Съперниците на "армейците" финишираха в намален състав, като Ждерич беше изгонен малко преди края на мача.

Една от причините за определящата роля на Евандро в част от мачовете на ЦСКА

Бразилецът вече струва 2 млн. евро

Левски спечели визитата си на Царско село с голове в 89-ата минута и в продължението на срещата. Точни бяха Робърта и Костов.

Снимка 437358

ПЪРВА ЛИГА, IV КРЪГ:

Витоша (Бистрица) - Арда (Кърджали) 1:3 (1:1)

0:1 Радослав Василев 5', 1:1 Георги Купенов 23', 1:2 Иван Коконов 59'-д, 1:3 Румен Гьонов 69'-аг

чк: Александър Христев (В) 88'

Черно море - Славия 0:0

чк: Димитър Велковски (С) 81'

Етър - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:2)

0:1 Тодор Неделев 4', 1:1 Александър Дюлгеров 38', 1:2 Марко Перван 44', 2:2 Даниел Младенов 52'

Берое - Дунав 2:0 (2:0)

1:0 Педро Еуженио 14', 2:0 Иван Минчев 31'

ЦСКА - Ботев (Враца) 1:0 (0:0)

1:0 Евандро 71'

чк: Филип Ждерич (Б) 85'

Локомотив (Пловдив) - Лудогорец 1:1 (0:0)

1:0 Бирсент Карагарен 60', 1:1 Вандерсон 64'

ид: Дан Битон (Луд) 10'