Локо (Пд) не успя да победи Черноморец у дома и завърши наравно 1:1. Пред около 4000 зрители домакините имаха повече голови положения, но така и не стигнаха до трите точки.

Още в 10-ата минута Явор Въндев изведе Даксон в наказателното поле на гостите и бразилецът със силен удар по земя изведе „смърфовете” напред в резултата. Само три минути по-късно отново Въндев се възползва от грешка на Черноморец в средата на терена, овладя топката и нахлу в половината на гостите, но стреля в аут.

През второто полувреме и „акулите” се разиграха, след като почти проспаха първата част. Още в 46-ата минута Черноморец можеше да изравни. Караканов опита да стреля, топката обаче попадна в Георги Божилов, който останал очи в очи с вратаря Стоян Ставрев би в аут. Секунди по-късно най-добрият за „черно-белите” Явор Въндев премина през четирима играчи на бургазлии, но ударът му срещна тялото на вратаря Владо Стоянов.

В 69-ата минута гостите вс епак стигнаха до равенството, когато след изпълнение на пряк свободен удар, настъпи меле в полето на Ставрев топката попадна на волето на Пламен Крумов, който оформи крайното 1:1. В последната минута реферът Николай Йорданов остави Черноморец с човек по-малко след като изгони Костадин Дяков за бавене на играта.