"Сините" вкараха четири гола на "тигрите"

Край на мача.

85′

Вашчук влиза на мястото на Обертан.

83′

ГООООЛ ЗА ВИТОША!!! Григор Долапчиев се разписа с глава. Ивайло Лазаров центрира от пряк свободен удар, а нападателят нанесе слаб удар с глава, Полачек се намеси неубедително и топката попадна във вратата.

82′

Цанков влиза на мястото на Вълчанов.

81′

Василев изби удар на Мариани.

77′

Пореден пропуск за "сините". Филипе Нашименто от близка дистанция прати топката над вратата.

76′

Ривалдиньо влиза на мястото на Слави Костов.

75′

Удар на Долапчиев от далечна дистанция излезе в аут.

73′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Милош Цветкович проби отдясно и намери Костов на точката на дузпата, а нападателят с удар в далечния ъгъл направи 4:0.

70′

Нашименто влиза на мястото на Паулиньо.

69′

Поредно спасяване на Василев след удар на Кабрал. Холандецът бе изведен сам срещу стража, но стреля право в него.

69′

Амзин заменя Кутев.

65′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!! Мариани получи топката отдясно и с успореден пас изведе Станислав Костов сам срещу Василев. Нападателят хладнокръвно засече топката във вратата за 3:0.

62′

Пропуск от бялата точка на Паулиньо!!! Бразилецът спечели наказателния удар, след като бе фаулиран от Мутафчийски. Самият той застана зад топката, но стреля слабо в десния ъгъл и Василев спаси.

56′

Иван Горанов стреля в стената от пряк свободен удар на добра позиция.

51′

ГОООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Жерсон Кабрал се разписа. Паулиньо направи отличен самостоятелен пробив отляво и подаде на холандеца, който с плътен удар от границата на наказателното поле не остави шансове на Василев.

50′

Василев боксира далечен удар на Кабрал.

46′

Василев изби коварен удар от даленча дистанция на Кабрал.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Неточен удар на Костов.

40′

Пропуск и на Обертан! Левски изпълни заучено пряк свободен удар. Мариани пусна за французина, който от точката на дузпата не успя да намери очертанията на вратата.

38′

Удар на Вълчанов минава покрай вратата на Полачек.

31′

Гостите организираха първа по-опасна атака. Даниел Кутев проби с топката отдясно и опита диагонален удар, който Полачев с известни колебания успя да избие.

27′

Топката стигна до Цветкович на дъгата на наказателното поле след центриране на Горанов. Сърбинът опита удар, който се отби в Кабрал и излезе в аут.

22′

Костов не успя да засече във вратата успореден пас от ляво на Обертан.

21′

Удар с глава на Белаид минава над вратата.

20′

Ново добро спасяване на Василев! Горанов намери Костов на дъгата на наказателното поле, след което нападателя стреля силно, но стражът на гостите изби в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Яблонски стреля с глава, но Василев пак спаси.

17′

Пропуск на Кабрал!!! "Сините" организираха бърза контраатака. Обертан пробяга половината терен с топката, след което намери Кабрал. Холандецът си спря топката и нанесе удар, който Василев изби в корнер.

9′

Неточен удар на Кабрал от далечна дистанция.

3′

ГООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Давид Яблонски откри головата си сметка за новия сезон. Чехът се разписа с глава след центриране от корнер на Мариани.

1′

22. Рейш 24. Купенов

Серията от 5 поредни победи за Левски и без допусната загуба от началото на шампионата в Първа лига приключи в миналия кръг, когато Локомотив (Пловдив) изненада столичани с 1:0 на "Лаута".

Отборът на Славиша Стоянович остана с 19 точки след 8 кръга, колкото има и ЦСКА, но заради голова разлика "червените" заемат първото място.

Левски зачеркна Серджиу Буш

Вижте на кои играчи ще разчита Славиша Стоянович за мача с Витоша

Ето защо левскарите днес имат стимул за изразителен успех над Витоша, който през този сезон е далеч по-подготвен и добър отбор спрямо миналия, а това личи и от резултатите.

"Тигрите" на Росен Кирилов пък се надяват отново да откраднат точки от Левски, след като го сториха миналия сезон при 0:0 на стадион "Васил Левски".

Е, всички отговори относно въпросния мач ще разберем тази вечер на стадион "Георги Аспарухов".