Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+2′

Край на срещата.

90+1′

Играчите на Локомотив поискаха дузпа за игра с ръка на Холмар в наказателното поле, но Николай Йорданов остана безмълвен.

90′

Жълт картон за Цветкович.

89′

Серджиу Буш отново бе изведен сам срещу Диао, напредна и бе затворен. Въпреки това румънецът успя да нанесе удар, който бе избит от Диао.

81′

Ивайло Найденов влиза на мястото на Жерсон Кабрал.

78′

Марчев стреля над вратата.

Снимка 321841

77′

Удар на Гомес от пряк свободен удар е спасен от Диао.

76′

Велковски влиза на мястото на Пауло Серджо.

75′

Жълт картон за Фрикеше.

71′

Малшанс за Буш! Румънският нападател прехвърли елегантно Диао, но топката премина на сантиметри от лявата греда и излезе в аут.

Снимка 321846

67′

Жълт картон за Дани Кики.

66′

Обертан изведе Кабрал сам срещу Диао, но и холандецът не успя да преодолее вратаря на Локомотив. Стражът изби с крак удара на нападателя на Левски.

59′

Далечен удар на Прохазка минава над вратата.

Снимка 321843

58′

Марчев заменя Райков.

56′

Невероятен пропуск на Буш! Румънецът излезе сам срещу Диао, но с много слаб удар подари топката на стража на гостите.

55′

Жълт картон за Муса Мохамед.

53′

Удар на Райков право в ръцете на Митрев.

50′

Удар на Фрикеше над вратата.

49′

Левски не успя да се възползва от грешка в защитата на гостите. Обертан нанесе удар, който бе избит в последния момент.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Удар на Симеон Райков от пряк свободен удар минава над вратата.

42′

Червен картон за Иван Горанов. Бранителят задържа Димо Бакалов, който се откъсваше сам срещу Митрев и бе изгонен от Николай Йорданов.

41′

Неточен удар на Бакалов.

38′

ГООООООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Жорди Гомес изпълни брилянтно пряк свободен удар и прати топката във вратата на гостите.

34′

Удар на Кабрал право в ръцете на Диао.

33′

Левски организира една от малкото си добри атаки до момента в мача. Горанов центрира в наказателното поле, но Кабрал не успя да нанесе удар.

32′

Дани Кики влиза на мястото на Умарбаев.

27′

Левски опита заучена комбинация при изпълнение на фаул. Гомес пусна към Обертан в наказателното поле, но ударът на французина е блокиран от Пламен Крумов.

Снимка 321840

23′

Коварно центриране на Райков от фаул в наказателното поле на Левски, но нито един играч на Локомотив не успя да играе с топката и защитата на Левски се справи.

15′

"Сините" са по-активният отбор през първите минути на срещата, но до този момент не са застрашили вратата на Диао нито веднъж.

Снимка 321842

7′

Гомес центрира от корнер, защитата на гостите изчисти. Топката попадна в Прохазка, но ударът му бе слаб и мина покрай гредата.

2′

Буш нанесе слаб удар с глава след центриране на Гомес от фаул. Диао излиза и лови без проблеми.

1′

30. Нелуц Рошу 19. Димитър Велковски

Левски посреща Локомотив (Пловдив) в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17,30 часа на "Герена".

"Сините" спечелиха едва 1 точки в последните две срещи - срещу ЦСКА и Лудогорец и ще направят всичко възможно да се върнат на победния път. Треньорът на тима Делио Роси ще може да разчита на Габриел Обертан и Иван Горанов. От групата за мача отпадна Антони Белмонт.

Левски без Антони Белмонт срещу Локомотив (Пловдив)

Левски без френски халф срещу Локо (Пд)

Вижте групата на "сините" за мача с "черно-белите"

През седмицата Делио Роси изпробва някои нови схеми на игра по време на учебната игра със Спортист, завършила с успех 7:0 за левскарите.

Локо (Пловдив) пък е с нов треньор, който застъпи в началото на седмицата. Това е босненецът Бруно Акрапович, който замени на поста Войн Войнов. Специалистът върна в разширения състав Дани Кики.

Бруно Акрапович определи групата на Локомотив (Пловдив) за гостуването на Левски

Бруно Акрапович върна Дани Кики в групата на Локо (Пд)