Черно Море се спаси от трета загуба на своя "Тича" и обърна с 3:2 Славия в среща от 10-ия кръг на "А" Група.

Двубоят бе доста зрелищен, премина през няколко обрати, а накрая завърши и с три червени картона.

Така Славия остава на пето място в класирането с 18 точки. Черно море пък е седми с 15.

Двубоят започна вихрено за "моряците", които откриха още при първата си атака в четвъртата минута.

Георги Божилов прекрасно с гръб към вратата изведе Даниел Георгиев сам срещу Стефано Кунчев и халфът без проблеми го преодоля за 1:0.

До края на първото полувреме вратарят Стефано Кунчев спаси много мощен удар на Божилов по прекрасен начин.

Съдията Йорданов пък не отсъди чиста дузпа за Славия за игра с ръка на Танко Дяков.

Второто полувреме бе много по-добро за Славия. "Белите" почнаха с два бързи гола. Първо Виктор Генев изравни в 48-ата минута, а след това и Галин Иванов с мощен удар донесе пълния обрат.

В 69-ата минута неприятна грешка на Виктор Генев даде възможност на Георги Илиев да излезе сам срещу Кунчев и да изравни за 2:2.

В 80-ата минута двата отбора за малко не се сбиха, след разпра между Галин Иванов и Адемар. В крайна сметка съдията Георги Йорданов изгони и двамата.

В 86-ата минута Дениран направи фаул без топка и получи втори жълт картон.

Веднага след това Георги Илиев центрира прекрасно от фаул, а в наказателното поле непокритият Сашо Александров реализира за крайното 3:2.