Калиакра и Пирин завършиха наравно 0:0 в мач от 7-ия кръг на родната „А" футболна група. Като цяло двата отбора не изиграха добър мач и определено разочароваха публиката в Каварна, която наброяваше около 1 000 души.

Домакините от Каварна можеха първи да открият резултата. В 11-ата минута Раденков изскочи на добра позиция и стреля, но ударът му пропусна целта. В следващите минути Пирин поизравни играта и опита да задържи по-дълго топката. В 27-ата минута дойде най-големия удар за „орлетата" , когато капитанът Георги Георгиев получи директен червен картон за много груб фаул.

Малко след почивката се получи и най-дискусионното положение в мача. Удар на Садула срещна гредата, а топката тупна някъде около голлинията. Въпреки претенциите на домакините, съдията Ставров не зачете попадение. В 79-ата минута 9-ката Александров опита удар с глава, но не успя да намери целта. До края на срещата гол не падна и Калиакра и Пирин завършиха 0:0.