Атаките на Ботев са много по-остри, но голове още няма.

Чавдар Ивайлов сменя Педро Лагоа.

69′

Илия Миланов спря Марио Топузов при опит за контра на гостите.

68′

Лош пас на Зехиров към Атанасов. Двамата надбягаха защитата на гостите. Генов изведе Зехиров.

66′

Петър Атанасов беше изведен зад защитата на гостите отляво, но ударът му след влизане навътре беше блокиран в корнер.

64′

Ангел Бастунов влиза на мястото на Васил Шопов.

64′

Марио Топузов сменя Денислав Александров.

62′

Хубава атака през центъра на гостите. Удар в аут.

58′

Симеон Петров спря атака на домакините с изблъскване.

57′

И двата отбора действат с огромно желание.

53′

Костов спаси топката при излизане срещу него на Гущеров.

52′

Претенции за дузпа от страна на Даниел Генов. Футболисти на Ботев обградиха Железов, но той дава знак играта да продължи. Симулация на Генов!

50′

Далечен удар на Златински. Наумов покри ъгъла и топката излезе в аут.

47′

Шут на Серкан от границата на наказателното поле. Топката излезе в аут.

46′

Василев и Наумов успяха да се справят след извеждащ пас към Петър Атанасов.

45′

Без промени в съставите на двата отбора.

45+1′

Динамичен мач без положения.

45′

Н'Диайе и Костов се разминаха, но след това централния защитник овладя топката. Една минута добавено време.

44′

Подаване зад защитата към Даниел Генов. Играчът на Ботев се оказа в засада.

35′

Шут на Лазар Марин. Костов изпусна топката, но веднага след това я хвана.

32′

Удар на Тон фронтално след бърза комбинация. Топката беше лесно уловена от Наумов. Тон се сблъска с Александър Александров след това.

26′

Денислав Александров получи картон за задържане.

25′

Наумов излезе неразчетено. Тон го прехвърли. Топката тупна пред голлинията и облиза напречната греда, излизайки в аут.

23′

Шут на Александър Александров отдясно. Топката прелетя над вратата.

21′

Венци Василев беше преодолян от Даниел Генов и направи груб фаул на тъча.

19′

Серкан Юсеин получава лекарска помощ и лежи на терена.

18′

Гостите опитват къси центрирания с влизане в средата, но засега са без успех.

14′

Данаил Генов лежи на тревата за проблеми с десния глезен. Той успя да се изправи на крака.

11′

Лошо отиграване на Димитър Буров след бърза атака на Ботев отляво.

8′

Триото в атака на Ботев (Враца) ротира своите места.

2′

Наумов спаси с лекота удар с глава от играч на Ботев.

1′

Валентин Железов даде първия съдийски сигнал. Бърза атака на гостите. Лазар Марин стреля над гредата.

94.Юлиан Ненов

Новакът в efbet Лига ФК ЦСКА 1948 гостува на Ботев (Враца) в мач от 9-ия кръг на първенството. Срещата е с начален час 15:15.

"Червените" ще се опитат да постигнат трета поредна победа. В последите два кръга тимът надви Етър и Ботев (Пловдив), като вкара общо 10 гола.

ФК ЦСКА 1948 загуби титуляр за месец

Георги Русев е с разкъсани връзки на глезена

Днес столичани ще бъдат без двама от основните си играчи - Галин Иванов и Георги Русев, които се завърнаха с контузии след ангажименти с националните отбори на България. С травма е и Ивайло Климентов. С болежки е и Мартин Камбуров, но той ще стартира от първата минута.

За домакините аут е капитанът Валери Домовчийски. Вместо него в предни позиции ще започне Петър Атанасов.

ФК ЦСКА 1948 и Етър завършиха 2:2 в контрола