90+2′

Последен съдийски сигнал.

85′

Без атаки към двете врати.

Напрегнатият до преди няколко минути Балъков вече е заел мястото си на скамейката.

80′

Двата тима определено очакват последния съдийски сигнал.

Всички в Лудогорец вече мислят за предстоящата среща в Лига Европа.

77′

Шверчок сменя Дяков.

Моци взима капитанската лента.

75′

Стоянов заменя Почански.

73′

Саша заменя Марселиньо.

70′

Официално предупреждение за Мане.

64′

Пауло сменя Вандерсон.

61′

Руменов заменя Колев.

58′

ГОЛ на Кампаняро...

Отменен е заради засада.

"Тънка" ситуация...

54′

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:4!

Хеттрик на Кешеру!

Гол с горна греда за нападателя.

46′

Артюнин заменя Скерлев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме беше повече от вълнуващо, като в рамките на откриващите 45 минути бяха реализирани цели четири попадения. За нещастие на преобладаващата част от феновете по трибуните - головете паднаха предимно във вратата на Етър.

Старт на наказателната акция в полза на разградчани даде Клаудиу Кешеру, който бе точен след 20 минути игра. Преднината бе заслужена за гостите, които бяха подчертано по-солидният тим на терена, макар и не в пределите на очакванията на своите най-верни привърженици.

Пет минути след първия гол за Лудогорец бе отбелязан и втори. Негов автор стана Марселиньо, който бе точен след чудесен пас на Лукоки, оставил го лице в лице с опразнената пред него врата.

Десет минути преди почивката неточност в представянето на Дяков коства скоростна атака, а след това и попадение във вратата на "орлите". Негов автор стана Мане, който засече прострелно центриране на Боджадж.

И докато траеше радостта на домакините, Кешеру унищожи огромна част от интригата с гол за 1:3. Първоначално домакините претендираха, че нападателят е бил в засада, но повторенията недвусмислено показаха, че това не е вярно.

Така още преди паузата сякаш крайният победител в мача бе вече предизвестен.

45′

Почивка.

39′

Засада на Марселиньо.

Коректно решение на страничния съдия.

37′

ГООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:3!

Скоростна контраатака за гостите и Кешеру вкарва своето второ попадение в срещата.

36′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:2!

Мане бележи, след грешка на Дяков!

Асистенцията е на сметката на Боджадж.

35′

Изстрел на Кешеру!

Топката е в ръцете на Иванов.

Добра възможност за гостите да достигнат до отбелязването на нов гол.

30′

Почански се измъква от опеката на Моци и центрира!

Боджадж остава под топката.

27′

Нови две атаки на гостите.

Явно не са готови все още да предоставят инициативата на опонента си.

24′

0:2!

Марселиньо е точен на празна врата, след страхотно извеждащо подаване на Лукоки!

21′

Натанаел центрира!

Разбъркване в полето на домакините.

Топката е избита напред.

21′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Прехвърлящ удар на Кешеру и резултатът е открит!

Красив гол на нападателя на разградчани.

20′

Боджадж остава да лежи на земята, след като опита да изчисти центриране в полето на вратаря си.

Футболистът все пак се изправя на крака.

19′

ГРЕДА!

Мощен изстрел на Моци среща очертанията на вратата!

Следва отбита топка, но Кешеру отново остава в засада.

17′

Засада на Кешеру.

Ситуацията изглеждаше добра за шампионите.

15′

Не държат футболистите на гостите да притискат опонента си.

Разумната им игра на моменти граничи с липса на заинтересованост от случващото се на терена.

12′

Жълт картон за Сисиньо.

8′

За пореден път през сезона - слаб старт за шампионите.

Те позволяват опонентът им да опитва скоростни акции през централната част на терена.

3′

Далечен изстрел на Кампаняро.

Слаб опит на футболиста на гостите.

2′

Фаул на Сисиньо, извършен в близост до наказателното поле на Лудогорец.

Първа опасност в мача.

1′

17 Чавдар Желев Ивайлов 70 Якуб Ян Свиерчок

Отборите на Етър и Лудогорец се изправят един срещу друг в един от интересните мачове на неделната програма в Първа лига.

Шампионите се нуждаят от задължителни три точки, ако искат да запазят лидерското си подреждане в таблицата.

Очаква се треньорът на "орлите" - Антони Здравков да извърши няколко смени спрямо 11-те от мача със Славия за Купата на България, когато даде почивка на част от своите титуляри.

Между 6 и 10 лева за Етър - Лудогорец

"Болярите" обясниха подробности за срещата

В четвъртък на "орлите" предстои мач с АЕК (Ларнака) от Лига Европа и наставникът на разградчани ще иска да види играчите си в оптимална кондиция.

Главният мениджър на Етър Красимир Балъков си пожела добра игра срещу Лудогорец. "Болярите" вървят добре през сезона и ще се опитат да продължат представянето си и срещу "орлите".

Аут за мача е водещият реализатор на Етър Даниел Младенов, който е с контузия.

Антони Здравков: Не ми е минавало през ума, че ще водя Лудогорец

"Отсъдено ми е от съдбата да бъда треньор в трудни моменти", заяви наставникът на разградчани

Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Веселин Мишев и Петър Джугански. Делегат на БФС е Николай Колев, а работата на реферите зорко ще следи Димитър Костов.