Пехливанов влиза на мястото на Младенов.

Иван Стоянов влиза на мястото на Ковачев.

Мазурек влиза на мястото на Тиам.

73′

Удар с глава на Рейш след центриране от корнер минава над вратата.

70′

Алар намери отляво Иван Горанов. Последва центриране на защитника в наказателното поле, където Алар опита удар, но Христо Иванов бе на мястото си и спаси.

67′

Алар влиза на мястото на Здравко Димитров.

66′

Колев заменя Апостолов.

62′

Жълт картон за Крум Стоянов.

60′

Мариани центрира от корнер, в наказателното поле Рейш продължи топката към далечната греда, където Паулиньо не успя да засече кълбото.

54′

Отлично центриране от корнер на Мариани намери Каргас на границата на вратарското поле. Гъркът стреля с глава, но над вратата.

52′

Играта бе спряна за около 5 минути, тъй като феновете на Левски запалиха димки и факли.

46′

Етър организира опасна атака след грешка на Тиам. Дани Младенов пусна за Йордан Апостолов, но халфът не успя да намери очертанията на вратата.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

43′

Пропуск на Мариани!! Димитров поде атака за "сините" отляво. Крилото намери Станислав Иванов с отличен пас, който нахлу в наказателното поле и потърси Мариани на далечната греда, но швейцарецът не успя да нанесе голов удар.

42′

Неточен удар и на Младенов. Крилото пое топката от Руменов, но ударът му мина покрай вратата.

40′

Силен удар на Руменов минава далеч от вратата.

31′

Райнов също пробва мерника си от далечна дистанция, но и този път Христо Иванов не се затрудни.

28′

Нов удар на Мариани извън наказателното поле - този път над вратата.

26′

Паулиньо опита да затрудни Христо Иванов от далечна дистанция, но вратарят се справи.

25′

Паулиньо намери Мариани пред наказателното поле. Швейцарецът потърси далечния ъгъл, но след рикошет топката премина покрай вратата.

24′

Отлична атака на Левски! Здравко Димитров напредна и опита да финтира Дюлгеров, което се получи пас към Станислав Иванов. Христо Иванов обаче успя да се намеси и да избие топката. След това кълбото стигна до Мариани, който опита слаб удар, но вратарят на Етър улови.

19′

Удар с глава на Райнов след центриране на Мариани минава над вратата.

12′

Райнов намери Горанов отляво. Защитникът проби почти до крайната линия и центрира в наказателното поле. Христо Иванов изби топката в тялото на Станислав Иванов, но за щастие на вратаря, кълбото излезе в аут.

6′

Артюнин опита удар от пряк свободен удар, но топката срещна стената.

5′

Жълт картон за Нуно Рейш.

2′

Левски изпълни заучено корнер. Топката стигна до Горанов, който нахлу в наказателното поле и опита прострелно центриране, но Христо Иванов улови топката.

1′

20. Пехливано 6. Найденов

Отборите на Етър и Левски се изправят в най-интересния двубой от неделната програма на първенството. И двете селекции стартираха шампионата по отличен начин. "Болярите" измъкнаха точка при гостуването си на фаворита ЦСКА, докато "сините" разбиха Дунав с 4:1 като гост и оглавиха временното класиране.

Левски ще може да разчита на сериозна подкрепа. Според някои информации, близо 5 хиляди "сини" привърженици се готвят да атакуват стадион "Ивайло". Статистиката е изцяло на страната на вековниците. "Сините" нямат загуба на търновския стадион вече 29 години. Двата тима са изиграли 54 мача помежду си в елита, като в тях Етър е взел едва 6 победи, докато софиянци са с 37 успеха, а 11 мача са завършили наравно.

Тоньо: Ще се насладим на мачовете си с Левски

Стражът на АЕК (Ларнака): Ще се насладим на мачовете си с Левски

"Имаме голям шанс да влезем в групите на Лига Европа"

В днешния мач домакините ще бъдат без контузените Петков и Ангелов.

Петър Хубчев не може да използва трайно контузения Холмар Ейолфсон, както и вратаря Николай Михайлов. Наказан за мача е Асен Чандъров.

АЕК (Ларнака) шпионира Левски на "Ивайло"

Кипърците се заеха сериозно с разузнаването на "сините"