ГОООООООЛ ЗА БЕРОЕ!!!! Борислав Цонев се разписа. Халфът засече с глава центриране на Бригидо и я изпрати в ъгъла на Иванов.

Жълт картон за Христо Иванов.

81′

Алфредо заменя Вандерсон.

76′

Нова добра атака на Етър. Боджадж свали топката за Колев. Халфът напредна и опита силен удар, който бе отразен от Перниш.

75′

Удар на Почански минава над вратата.

74′

Младенов е заменен от Почански.

72′

Удар със задна ножица на Младенов мина над вратата.

67′

Минчев е заменен от Бригидо.

63′

Пропуск на Младенов!!! Офанзивният футболист получи пас от Руменов, преодоля Леони, но стреля покрай вратата от близка дистанция.

62′

Жълт картон за Василев.

61′

Мане заменя Батрович.

50′

Камбуров стреля с глава от близка дистанция, Иванов лови.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Берое организира отлична атака. Мартин Камбуров намери Цонев в наказателното поле, който от чиста позиция нанесе удар, но Христо Иванов демонстрира отличен рефлекс и спаси.

43′

Жълт картон за Минчев.

37′

Жълт картон за Атанасов.

36′

Камбуров намери Меска на близката греда. Фланговият футболист нанесе удар с глава, който мина покрай вратата.

30′

Христо Иванов улови удар от далечна дистанция на Минчев.

23′

Велко Батрович нахлу в наказателното поле отляво и опита удар по диагонала, но Перниш спаси. Топката остана във владение на "болярите". Боджадж също опита силен шут, който бе отразен от стража на гостите.

18′

ГООООООООЛ ЗА ЕТЪР!!!! Флорен Боджадж вкара страхотен гол с удар от над 30 метра. Нападателят получи пас от Младенов и с мощен шут с левия крак я прати във вратата.

4′

Вандерсон намери Камбуров в наказателното поле. Защитата на домакините изпусна нападателя, който от няколко метра не успя да нанесе добър удар с глава и прати кълбото в аут.

1′

18. Ивайлов 70. Фирцулеску

Берое гостува на Етър в един от интересните мачове в програмата на Първа лига, а двата отбора откриват 9-ия кръг днес от 17,30 часа на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Любопитното е, че старозагорци са в доста негативна серия, когато стане дума за мачове извън стадион "Берое". Тимът няма успех в последните 6 мача навън, като е записал две равенства и четири загуби, при отрицателна голова разлика 2:12. За последно Берое спечели на 1 април като гост, когато победи Левски.

Възраждането на Борислав Цонев в Берое

Юношата на Левски се превръща в лидер

За гостите е възможно да има някои рокади, тъй като Мартин Райнов и Ерол Алкан все още не са напълно възстановени от контузии, така че на тяхно място се очаква да започнат съответно Иван Минчев и Георги Ангелов.

В Етър са настроени за положителен резултат, макар че Краси Балъков неколкократно подчерта, че Берое разполага с доста повече качество и финанси.

Така или иначе, кой ще се радва след раздаването на картите ще разберем тази вечер.