ГООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лукоки излезе зад защитата на Дунав и бележи за 5:0!

Васев влиза на мястото на Карагерен.

77′

Анисе е заменен от Кампаняро.

73′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кишада бележи за 4:0, след като Жоао Пауло го намери на метри от вратата!

67′

Карагерен пропуска отлична възможност да намали резултата, след като топката бе свалена към него от Диян Димов пред вратарското поле, но ударът на нападателя мина над вратата!

63′

Кишада влиза на мястото на Мисиджан.

60′

Жълт картон за Мисиджан.

59′

Жълт картон за Патев.

58′

Меле между играчите на двата отбора, което е породено от Мисиджан.

56′

Жълт картон за Василев.

54′

Ненов влиза на мястото на Костадинов.

49′

Марселиньо пропуска да вкара за 4:0, след като удар на бразилеца от наказателното поле минава високо над вратата!

46′

Ларин сменя Попадийн.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

41′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите нанасят трети удар, след като Христо Попадийн си отбелязва автогол при центриране на Сисиньо по земя - 3:0!

40′

Лошо излизане на Хорхе Броун, който се опита да изчисти, а след разбъркване в наказателното поле топката попадна на много удобна позиция на Шопов, който я праща високо над вратата!

37′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Префектна атака по десния фланг завърши с центриране на Лукоки към Марселиньо, който с глава покачва на 2:0!

33′

След попадението играта на "драконите" рязко се разстрои, а играчите на Великов доста често започнаха да бъркат при изнасянето на топката.

23′

ГООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Върджил Мисиджан извежда "орлите" напред, след като се възползва от грешка на Попадийн и с хубав удар от наказателното поле бележи - 1:0!

17′

Жълт картон за Попадийн.

12′

Страхотно изпълнение на Васил Шопов от дъгата на наказателното поле, но Броун успява да спаси!

10′

Интересни първи минути на стадиона в Русе.

6′

Шанс и за Жоао Пауло, който получава пас от Лукоки в наказателното поле, но ударът на бразилеца е слаб и не представлява проблем за Станислав Антонов.

4′

Шанс за Бранимир Костадинов, който е изведен зад защитата на Лудогорец, но нападателят не успя да преодолее Броун!

1′

94. Ненов 28. Кешеру

Отборът на Дунав приема шампиона на България - Лудогорец в мач от програмата на 6-ия кръг в Първа лига.

Срещата стартира в 21:00 часа.

Подопечните на Веселин Великов са вече четири мача без победа в актива си, което няма как да не се отразява на психиката, а съответно и представянето на състезателите на тима.

Лудогорец купи на Херо бразилски защитник!

Футболистът идва след Нова година

Лудогорец е без загуба в елита през сезона, като допусна само едно равенство.

Луков и Станоев няма да бъдат на разположение на домакините, тъй като са с травми и пропускат мача. В лагера на гостите ситуацията е различна, като единствено трайно контузеният Владислав Стоянов не е наличен за избор от страна на новия наставник на отбора Димитър Димитров.

Капитанът на Дунав: Не живеем с илюзията, че сме кой знае какви футболисти