За някои от състезателите на варненци това е абсолютен дебют за първия отбор.

Напрегнати последни 20 минути се очертават на стадиона във Варна.

67′

Златев сменя Стоянов.

60′

Час игра, а натискът на пловдивчани не спира, въпреки отбелязаното попадение.

Младите състезатели на домакините продължават все така упорито да бранят половината си от терена.

54′

ГОООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Уникално попадение на Вутов!

Шутира с всичка сила от ъгъла на наказателното поле и не остави никакви шансове на вратаря на съперника!

Топката се отбива от вътрешната страна на лявата греда на вратата на Митрович и влиза в мрежата!

53′

Ботев (Пд) отговаря с контраатака на Вутов.

Опитът му за центриране не е добър.

Последвалият ъглов удар не донесе неприятности за Митрович.

52′

Пробив на Цветомир Панов!

Опитва да завърши сам атаката на Черно море.

Неуспешно.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме домакините, останали почти без титулярни футболисти преди срещата, предимно се отбраняваха, позволявайки на съперника да владее топката през преобладаващата част от времето.

С течение на времето обаче контрадействията на "моряците" ставаха все по-опасни и на два пъти Курьор можеше да се разпише и да даде преднина на тима си в резултата.

В единия от случаите той бе спрян от страничния съдия, който маркира засада, а след това стреля неточно и позволи на Георгиев да се намеси и да спаси изстрела му.

Попадение на Ангелов не беше зачетено, след като бе маркирана засада. Повторенията показаха, че така действително има.

В една от следващите атаки на "зелено-белите"  обаче останаха известни съмнения в правотата на взетото от арбитрите решение. Тогава те отсъдиха фаул в нападение на Ангелов, при положение, че топката стигна до негов съотборник, който излизаше сам срещу вратаря. Тук ситуацията бе далеч по-дискусионна.

За гостите Тодор Неделев бе над всички, като стреля при всяка отдала му се възможност за това. Един от опитите му бе отразен с върха на пръстите от Митрович, а след това се отби и в десния страничен стълб.

Пловдивчани опитваха всячески да преодолеят добре построената защита на варненци, но така и не успяваха да го сторят. Това бе и причината полувремето да приключи с два опита на Неделев да открие резултата с удари от доста далечна дистанция. За радост на домакините, до отбелязване на попадение от лидера на "канарчетата" през първото полувреме така и не се стигна.

45′

Почивка.

42′

Вутов опитва да свали топката към Неделев.

В последния момент футболист на варненци се намесва и избива в предни позиции.

Защитата на "моряците" се справя с всички препятствия, до момента.

40′

Мощен изстрел на Неделев от много далечна дистанция!

Кълбото преминава близо до целта.

Опасен удар на национала.

38′

Засада на Ангелов.

35′

Скоростна атака на домакините.

Отсъден е фаул в нападение на Ангелов.

Повторенията не убеждават зрителите, че действително има нарушение на правилата.

30′

Грешка на Филипов!

Топката попада в краката на Курьор.

Изстрелът му не е точен, а и Георгиев достига до топката.

Пропуск за състезателя на домакините.

Но и добра намеса на вратаря.

22′

Жълт картон за Ничев.

21′

Курьор шутира от близка дистанция!

Покрай вратата.

Нов неуспешен изстрел.

20′

Юношите на домакините стоят добре срещу опитния си съперник.

Натискът на гостите се засилва.

Опити на пловдивчани да затвоярт опонента си в половината му.

За момента неуспешни.

15′

Шопов получава пас от Неделев.

Играе спокойно на границата на пеналта.

Подава към Вутов, който стреля!

Точността му изневери, топката преминава покрай вратата.

12′

Опит за налагане на натиск от страна на пловдивчани.

Два поредни корнера.

Нищо опасно за Митрович, обаче.

7′

Изстрел на Неделев от близка дистанция!

Митрович избива с върха на пръстите си, а след това топката се отбива и в гредата!

Нищо интересно след изпълнението на корнера.

6′

ГОЛ на Ангелов!

Попадението не е зачетено.

Страничният съдия е маркирал засада.

4′

Жълт картон за Бандаловски.

1′