90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители: Мачът се играе без публика
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Черно море победи Берое с 2:1 в efbet Лига

Черно море сложи край на негативната серия и се доближи до Топ 6

"Моряците" с важен успех над Берое с 2:1

89′

Илиан Илиев печели време, заменяйки своя син с младия Дичев.

87′
Снимка 520709

86′

Иван Минчев ще трябва да раздвижи играта на Берое, а мястото си на терена губи Лебон.

85′

Голмайсторът Зе Гомеш напуска терена, а на негово място ще видим Денислав Ангелов.

80′
Снимка 520708

76′

Моментална смяна на Илиан Илиев, който вкарва в игра испанеца Алварес вместо Касми.

73′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ!! 2:1!!ОКТАВИО! Съдийска несправедливост поразя домакините в 73-ата. Поредното центриране в полето на Черно море беше отиграно от Алиун Фал. Ударът му с глава срещна гредата, а намиращият се в засада Октавио реализира на празна врата. Въпреки претенциите на "моряците", голът на старозагорци беше зачетен, а с това се върна и интригата на "Тича".

69′

ЛЕБОН! Осем минути, след като Гаюс Макута стреля много неточно от задължаваща позиция, в 69-ата упражнението повтори и Кийлън Лебон. Крилото се оказа на точното място, тъй като Дюлгеров се протегна максимално, за да избие центриране към Камбуров. Легионерът в редиците на Берое обаче прати своя изстрел над горната греда.

Снимка 520705

65′

Октавио ще се опита да промени развоя на събитията, а мястото си на терена губи Ибрахима Конте.

59′

Официално предупреждение за Васил Панайотов, който наруши футболните правила.

Снимка 520711

50′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 2:0!! РОДРИГО-ДУЗПА! И точно когато заралии надигнаха глава, те бяха разочаровани с второ попадение в своята врата. Илиан Илиев осъществи хубаво двойно подаване с Родриго, след което навлезе в наказателното поле на съперника. Последваха залъгващи негови действия, след които бе спънат от Александър Цветков и реферът моментално посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби Родриго, който стреля спокойно в средата и удвои.

47′

КАМБУРОВ! Мартин Камбуров напомни за себе си веднага след подновяването на играта. Ветеранът загърби Влатко Дробаров и отправи изстрел по земя, който беше спасен майсторски от Дюлгеров с една ръка.

47′

Еривалдо напуска терена, а вместо него ще видим Алиун Фал, завръщащ се след контузия.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet за мача Черно море - Берое след края на първото полувреме.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

Снимка 520706

38′

ГОМЕШ! Докато от Берое скачаха за всяко решение на съдията, Черно море беше отборът, който играеше футбол и създаваше головите ситуации. Зе Гомеш се измъкна в 38-ата и с триково движение си освободи пространство за стрелба. Последвалият му изстрел обаче намери външната страна на вражеската мрежа.

35′

Берое се нанесе по-трайно в полето на своя опонент, но до този момент всичко завършва с безплодни центрирания. А те не представляват сериозен проблем за отбраната на Черно море, поне засега.

25′

Гостите от Стара Загора бяха принудени да осъществят принудителна смяна в 25-ата минута, когато получилият фрактура на носа Александър Василев беше заменен от новото попълнение Джунеит Али.

Снимка 520704

20′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 1:0! ЗЕ ГОМЕШ! С оглед развитието на мача, Черно море заслужено поведе в 20-ата минута. Беройци изгубиха топката в средата на терена, а Родриго се понесе по десния фланг. Акцията му завърши с успоредно центриране, при което Зе Гомеш изпревари персоналния си пазач Хасани и отблизо реализира дебютното си попадение за "зелено-белите". Недоволен от случилото се на "Тича" се оказа треньорът на гостите Димитър Димитров, който имаше претенции към рефера Георги Димитров заради нарушение в началото на головата атака срещу Александър Василев.

16′

Още един удар в очертанията на старозагорската врата беше регистриран в 16-ата минута. Изчистена топка след корнер попадна на волето на Касми, като неговият изстрел остана единствено за статистиката.

11′

ШАНС ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! Селекцията на Илиан Илиев пропусна да открие резултата в 11-ата минута. Лошото стечение на обстоятелствата за Берое продължиха, след като Александър Василев не изчисти акуратно центрирана топка от фаул на Илиев-младши. Така тя придоби нужната височина, за да бъде отиграна с глава от бранителя Влатко Дробаров, но насочването на северномакедонеца беше отразено по фантастичен начин от Ганев.

5′

Не беше изненада за никого, че битката на "Тича" стартира още от първия съдийски сигнал. Първата опасност беше в актива на домакините. Новото попълнение Зе Гомеш получи подаване от Илиев и след щастлив рикошет, бившият младежки национал на Португалия отправи изстрел по земя, който сравнително затрудни стража на беройци - Генадий Ганев.

Снимка 520703

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′