Жълт картон за Цонев.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Първото полувреме предложи няколко интересни ситуации пред двете врати. Мачът започна с известен натиск от страна на гостуващия отбор.

Минчев представляваше на пръв поглед най-сериозната заплаха за отбраната на домакините, като използваше всяка една възможност, за да се опитва да стреля към целта.

Особено успешно той правеше това от статичните положения, в полза на своя състав, като на два пъти бе близо до реализиране на попадение, но късметът му изневери.

Сякаш не съвсем на себе си и в не особено очаквана кондиция бе Мартин Камбуров, който често губеше топката "без бой" и лесно я предаваше на съперниковите състезатели.

Мартин Райнов пък бе леко припрян в действията си, като личеше, че целият шум, вдигнал се около личността му в последните дни, не се е отразил положително на състоянието му.

Постепенно, с течение на времето, домакините успяха да се справят с първоначалния натиск на опонента си и на свой ред опитаха да овладеят ситуацията на терена.

Георги Илиев беше основната движеща сила в състава на "моряците", като не само изнасяше топката в предни позиции, но в няколко случая се отчете и с мощни изстрели към вратата.

Така или иначе резултатът, след края на първото полувреме, се запази непроменен.

45′

Почивка.

43′

Напрегнат изглежда Мартин Райнов.

По всичко изглежда, че целият шум, вдигнал се около неговата особа в последните дни, се е отразил в известна степен върху състоянието на футболиста.

20 000 лева провалили трансфера на Мартин Райнов в Левски

Капитанът на Берое поискал сериозна заплата

41′

Добро подаване към Камбуров.

Забави се обаче той и в крайна сметка загуби кълбото.

Нещо нетипично за нападател от класата на Камбуров.

35′
Петър Хубчев на трибуните на Черно море - Берое

Селекционерът следи внимателно случващото се на стадиона

31′

Добра възможност за Черно море.

Илиев напредва в половината на съперника и стреля.

Топката обаче не попада в мрежата на гостите.

25′

Без положения пред двете врати.

Играта се забави значително и бе накъсана от ненужни нарушения.

18′

Пробив на Георги Илиев.

Не получава той достатъчна подкрепа от съотборниците си и губи притежанието на топката.

12′

Шут на Бандаловски!

Ново спасяване на Макенджиев.

11′

Основно по десния фланг атакуват футболистите на старозагорския тим.

До момента обаче нямат успех.

10′

Силен шут на Минчев!

Макенджиев със солидна намеса.

9′

Футболистите на домакините изглеждат мотивирани да докажат, че незадоволителните резултати напоследък са по-скоро плод на случайност.

Сериозна класа обаче от страна на гостите, до момента.

8′

Жълт картон за Хасани.

3′

Удар на Райнов от далечна дистанция!

Без опасност за вратаря на домакините.

1′

28 Рубен Бригидо

Черно море - Берое безспорно е сред интересните сблъсъци от 5-ия кръг на Първа лига. Срещата стартира в 20:45 часа, на стадион "Тича".

Варненци ще искат да се върнат на победния път, след като в последните си 3 мача записаха 2 равенства и 1 загуба, доста тежка от Септември у дома с 1:5.

Ясна е групата на Берое за мача с Черно море

Вижте играчите, на които ще разчита Александър Томаш

Берое пък е на другия полюс - отборът все още е непобеден и е с актив от 8 точки при 2 равенства и 2 победи, последната дошла при обрат срещу Ботев (Пловдив) в последните минути.

Илиан Илиев има и още една причина да търси успеха днес, тъй като именно Берое на Томаш през пролетта победи "моряците" във Варна с 4:1.

Снимка 371066

За домакините пред дебют е новото попълнение Васил Панайотов, който е в групата за мача. Аут поради контузия е Мартин Костадинов.

Добрата новина за Берое е, че в отбора всички са здрави.