Куп пропуски лишиха Черно море от победа над Арда

Актау заменя Попов.

89′

Жълт картон за Минчев.

87′

Нов неточен удар на домакините. Панайотов намери Иса, който се измъкна от засадата и шутира, но над вратата.

84′

Крумов влиза на мястото на Сидоел.

81′

Жълт картон за Попов.

80′

Кръстев изчисти топката с глава след центриране от корнер. Топката стигна до Родриго, който от границата на наказателното поле стреля високо над вратата.

77′

Спасяване на Караджов! Родриго центрира в наказателното поле от пряк свободен удар, където Станчев стреля с глава, но не затрудни вратаря на гостите.

76′

Жълт картон за Мартинов.

73′

Кики получи топката пред наказателното поле и шутира, но не затрудни Караджов.

72′

Родриго намери Панайотов на границата на наказателното поле. Халфът мигновено нанесе удар, който мина опасно над вратата.

68′

Нов неточен удар на Родриго. Бразилецът комбинира с Минчев и стреля извън наказателното поле, но прати топката в аут.

67′

Родриго проби отляво, преодоля Лозев и нанесе удар, който мина покрай вратата.

64′

Кики заменя Букаси.

62′

Ховсепян е заменен от Коконов.

61′

Родриго проби в наказателното поле и нанесе удар, който бе блокиран от Гаич.

60′

Панайотов опита удар от далечна дистанция, който рикошира в играч на гостите и не затрудни Караджов.

55′

Александър Георгиев влиза на мястото на Матеус Леони.

54′

Спасяване на Караджов!!! Иса бе оставен непокрит след центриране в наказателното поле на Арда. Нападателят стреля с глава, но вратарят на гостите показа завиден рефлекс.

51′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Мартин Минчев бележи! Родриго центрира от пряк свободен удар отдясно, а младокът, оставен непокрит, от няколко метра с глава разстреля Караджов.

50′

Жълт картон за Леони.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Нов неточен удар към вратата на Арда. Топката бе изчистена след центриране от корнер. Кълбото стигна до Виктор Попов, който опита удар извън наказателното поле - покрай вратата.

42′

Панайотов намери Букаси в наказателното поле, но ударът на алжиреца бе блокиран.

38′

Жълт картон за Панайотов.

35′

Пореден пропуск за "моряците"! Родриго проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Минчев надскочи Хасани и Гаич и стреля с глава, но в аут.

32′

Панайотов получи топката пред наказателното поле. Халфът бе оставен абсолютно сам и без да се замисля нанесе удар, който Караджов изби.

30′

Пропуск на Букаси!!! Минчев центрира в наказателното поле, където Родриго се пребори с Хасани и чукна топката към Букаси. Халфът стреля силно от точката на дузпата, но право в тялото на Зоран Гаич.

28′

Жълт картон за Ховсепян.

27′

ГРЕДА!!!! Черно море получи право да изпълни пряк свободен удар отляво на наказателното поле. Зад топката застана Родриго. Бразилецът потърси далечния ъгъл, но топката срещна напречната греда.

20′

Панайотов получи топката пред наказателното поле. Халфът опита техничен удар, който рикошира в играч на гостите и излезе в корнер. След неговото изпълнение Васко стреля над вратата.

18′

Ново спасяване на Караджов! Стефан Станчев засече топката на близката греда след центриране от корнер, но не затрудни особено стража на гостите.

16′

Иса опита технично да се измъкне от Гаич и Хасани. Топката обаче стигна до Букаси, който стреля слабо и Караджов улови.

13′

Караджов не се затрудни с удар от пряк свободен удар на Андраде.

11′

ГООООЛ ЗА АРДА!!! Гостите поведоха след първата си по-добра атака в мача. Ховсепян получи топката пред наказателното поле и нанесе удар, който рикошира в играч на Черно море и стигна до Радослав Василев. Нападателят мигновено нанесе удар, който бе избит от голлинията. Кълбото обаче се върна в него и този път голмайсторът не сбърка - 0:1.

5′

Андраде опита слаб удар от далечна дистанция, който не затрудни Караджов.

3′

ГРЕДА!!! Мартин Минчев надскочи противников играч след центриране от корнер и стреля с глава. Топката срещна горната греда и излезе в аут.

1′

71. Панайотов 20. Лозев
90. Минчев 7. Делев
47. Ангелов 71. Крумов

Отборите на Черно море и Арда (Кърджали) се изправят един срещу друг в един от интригуващите сблъсъци в този кръг на шампионата. Двата тима водят спор за място в Топ 6, което ще гарантира здрава битка и много футбол на "Тича".

Португалец напуска Арда

Клубът ще се раздели с още играчи

В групата на домакините не попадна Аристоте Н'Донгала. Той е здрав, а причината Илиан Илиев да се откаже от услугите му е отказът на конгоанеца да поднови договора си, пише "Тема Спорт".

Мирослав Енчев е контузен, Илиан Илиев-младши е болен, а Димитриос Хантакиас ще пропусне мача заради наказание. Васил Панайотов и Цветомир Панов ще се завърнат в титулярния състав.

Букаси: Намерих бързо общ език с момчетата в Черно море

"Тренирам усърдно, за да заслужа доверието на треньора във всяка среща"

Гостите са в серия от четири поредни мача за първенство, в които е запазил мрежата си суха.

Конър Рандъл не успя да се възстанови и остана извън 18-те за визитата във Варна. Илиша Сам пък бе опериран миналата седмица и също е аут. Мишо Александров явно ще дебютира напролет, след като така и не успя да се възстанови на 100 процента след тежката си контузия.

Главен съдия на срещата е Георги Давидов, с помощници Георги Дойнов и Илиян Капарашев. Делегат на БФС е Георги Георгиев, а работата на реферите зорко ще следи Георги Виделов.