Почански намери Боджадж в наказателното поле, но ударът на нападателя с глава мина покрай вратата.

Вълчев влиза на мястото на Домовчийски.

84′

Иван Петков надскочи защитата на Ботев и с глава прати топката в гредата.

82′

Христо Иванов спаси вратата си от трети гол! Петър Атанасов получи топката отляво и стреля технично, но вратарят изби в корнер.

80′

Ненов влиза на мястото на Георгиев.

71′

Иван Петков заменя Никола Колев.

70′

Ивайлов заменя Атанасов.

68′

Удар на Йордан Апостолов мина над вратата.

65′

ГОООООЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)!!!! Петър Атанасов отново се разписа. Фиданин намери нападателя в наказателното поле. Първият удар на Атанасов бе блокиран от Артюнин, но при добавката той бе точен, след като първо топката срещна гредата и влезе във вратата на Христо Иванов.

60′

Руменов изведе Младенов отляво в наказателното поле. Нападателят на Етър върна към халфа, който от точката на дузпата прати топката над вратата.

55′

Удар на Сърмов от пряк свободен удар мина покрай вратата на Костов.

52′

Домовчийски намери Петър Атанасов в наказателното поле. Голмайсторът на врачани стреля от движение, но Иванов успя да избие.

46′

Ерик Почански заменя Жилсон Варела.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Ивайло Михайлов блокира удар на Колев. Топката излезе в корнер.

45′

Жълт картон за Домовчийски.

42′

Костов лови удар от далечна дистанция на Крум Стоянов.

41′

Жълт картон за Жилсон.

37′

Жълт картон за Стоев.

32′

Жълт картон за Боджадж.

27′

ГОООООЛ ЗА БОТЕВ!!! Петър Атанасов откри резултата. Офанзивният футболист на домакините напредна отляво, финтира няколко защитници на Етър и с прецизен удар вкара за 1:0.

14′

Никола Колев центрира към Жилсон Варела в наказателното поле. Нападателят нанесе удар с глава, но Костов се справи.

5′

Удар на Сърмов минава покрай левия страничен стълб на Костов.

3′

ГРЕДА!!! Петър Атанасов се откъсна от защитата на Етър, нахлу през центъра, но ударът му срещна гредата.

1′

94. Ненов 17. Ивайлов

Отборите на Ботев (Враца) и Етър се изправят един срещу друг в късния двубой от съботната програма на Първа лига.

Етър има само точка повече в актива си от врачани. Двата тима са плътно един зад друг в класирането, като се намират съответно на 11-ата и 12-ата позиция.

Ботев (Враца) без Даниел Гаджев до края на август

Футболистът е със счупена скула, ще се оперира

В състава на символичните домакини ще липсва контузеният Гаджев. Очаква се те да излязат с Костов на вратата и Фиданин, Иванов, Васев и Керчев в отбрана. Апостолов ще е дефанзивен халф, а Михайлов и Атанасов ще действат в средата на терена. Георгиев и Генов ще започнат на крилата, а голове в предни позиции ще се чакат от Домовчийски.

В същото време Етър не може да разчита на контузените Василев и Пехливанов. В тяхно отсъствие Балъков вероятно ще пусне в игра Иванов под рамката и карето Атанасов, Скерлев, Артюнин и Крум Стоянов в отбрана. Колев и Сърмов ще са опорните полузащитници, а Боджадж ще действа като плеймейкър. Младенов и Иван Стоянов ще оперират по крилата, а атаката ще води Варела.

Краси Балъков: Етър ще се опита да направи спектакъл срещу Ботев (Враца)

"Очаквам емоционален мач", заяви треньорът на "болярите"

Главен съдия на срещата е Волен Чинков, с помощници Мирослав Иванов и Павлин Михайлов. Делегат на БФС е Иван Кюркчиев, а работата на реферите ще следи Константин Писков.