Левски победи Ботев (Пловдив) с 1:0 като гост

Левски матира Ботев (Пд) в последната секунда! Юноша герой за "сините"

Илия Димитров реализира единствения гол на Коматево

90+3′

ГООООООООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!!!! "Сините" организираха отлична атака, при която Габриел Обертан намери оставения непокрит Илия Димитров и юношата на столичани се разписа за 0:1.

90′

Густаво е заменен от Георгиев.

89′

Удар от далечна дистанция на Гомес мина над вратата.

83′

Апостолов заменя Серкан.

79′

Центриране на Шопов в наказателното поле, където Петков стреля с глава, но Полачек спаси.

77′

Холмар влиза на мястото на Найденов.

68′

Димитров влиза на мястото на Костов.

66′

Васил Шопов заменя Ндонгала.

Снимка 369576

65′

Кайзер лови слаб удар на Гомес.

64′

Найденов заменя Белмонт.

Снимка 369575

63′

Нова добра атака на Левски завърши с удар по диагонала на Жерсон Кабрал, който излезе в аут.

55′

Нов пропуск на Костов!!! Нападателят изведе Обертан отляво, който му върна в наказателното поле. Слави нанесе удар, който бе избит от Кайзер.

52′

Давиде Мариани стреля над вратата от пряк свободен удар.

Снимка 369574

51′

Неточен удар на Неделев от далечна дистанция.

51′

Жълт картон за Димитров.

47′

Жълт картон за Горанов.

45′

Начало на втората част.

Снимка 369573

45+2′

Край на първото полувреме.

42′

Тодор Неделев опита да изненада Полачек от пряк свободен удар. Топката обаче премина от външната страна на мрежата.

36′

Пропуск на Костов!!! Нападателят открадна топката от Ничев, напредна и с удар извън наказателното поле прати топката в аут.

32′

Жълт картон за Ндонгала.

Снимка 369572

31′

Кайзер лови удар от далечна дистанция на Кабрал.

23′

Играта е подновена.

21′

Срещата е прекъсната заради факлите и димките, който феновете на Ботев запалиха.

16′

Жерсон Кабрал получи топката на аутлинията и центрира в наказателното поле, където Костов се измъкна от защитник на Ботев и стреля с глава, но Кайзер се намеси добре и изби в корнер.

12′

Жълт картон за Белмонт.

10′

Слаб и неточен удар на Обертан се търкулна в аут.

7′

Жълт картон за Мариани.

Снимка 369571

5′

Костов отклони топката с глава към вратата след центриране от корнер, Кайзер изби над гредата.

4′

Даниел Кайзер изби силен удар на Давиде Мариани от далечна дистанция.

2′

Гомес центрира фалцово на близката греда от пряк свободен удар. Костов не успя да насочи добре топката към вратата и Кайзер улови без затруднения.

1′

Начало на мача.

22. Кайзер 1. Полачек
28. Филипов 3. Белаид
5. Димитров 4. Горанов
6. Ничев 8. Мариани
23. Минев 11. Белмонт
11. Добрев 99. Ст. Иванов

Левски гостува на Ботев (Пловдив) в Коматево днес, в 20:45 часа, в мач от 1-ия кръг на Първа професионална лига.

"Канарчетата" са традиционно неудобен съперник за "сините", особено когато става въпрос за срещите между двата тима в Пловдив. През миналия сезон те си размениха по две победи, но софиянци загубиха и двете си гостувания в Коматево.

Славиша Стоянович разгледа "Герена", преговорите с боса на Левски Спас Русев продължават

Словенецът е основен фаворит за нов треньор на "сините"

Столичани нямат успех като гост на Ботев вече пет поредни мача. Общата статистика също показва, че гостуванията на "канарчетата" никак не са приятни за Левски, който в тези мачове има 21 победи срещу 30 загуби и 14 равенства.

Отпадането от Вадуц доведе до сериозни катаклизми на "Герена". Треньорът Делио Роси бе уволнен и днес тимът ще бъде воден от временния му заместник Георги Тодоров.

В Сърбия: Стоянович дава отговор на Левски до два дни

Треньорът е фаворит да застане начело на "сините"

В състава на домакините Чворович е контузен. Участие в мача заради травма няма да вземе и Димитър Пиргов.

В Левски проблемите са много повече. В лазарета са Тиам, Нашиментo, Буш и Ривалдиньо. От групата за мача отпадна Божидар Митрев.