Невероятен пропуск на Стивън Петков. Нападателят бе изведен сам срещу Перниш, но стреля силно над напречната греда.

86′

Жълт картон за Яя Меледже.

85′

Гол на Ботев е отменен заради нарушение срещу вратаря на гостите. Реферът Стефан Апостолов прецени, че Стивън Петков и Пламен Димов са нарушили баланса на словака. А Балтанов прати топката във вратата с глава.

82′

ГОООООЛ ЗА БЕРОЕ! Мартин Камбуров!!! Нападателят се разписа с удар с глава след отлично подаване на Борислав Цонев.

81′

Бърза контраатака на Ботев. Густаво напредна, излъга двама бранители на гостите, а след това и Душан Перниш. Бразилецът пробва да намери Стивън Петков, но Камен Хаджиев пресече подаването.

76′

Жълт картон за Кохей Като.

75′

Далечен удар на Тодор Неделев - право в ръцете на Перниш.

74′

Серджиу Негруц е заменен от Борислав Цонев.

73′

Серкан Юсеин заменя Дуде Ндонгала.

72′

Отново Душан Перниш показва класа! Стражът боксира силен удар на Тодор Неделев от пряк свободен удар.

68′

Стивън Петков влиза вместо Фернандо Виана.

65′

Нови две отлични изяви на Душан Перниш! Вратарят първо изби в корнер опасен удар на Ндонгала, който бе останал сам срещу него. При изпълнението на ъгловия удар Лазар Марин бе оставен сам на далечната греда, но нанесе слаб удар и стражът на гостите улови.

64′

Балтанов се възползва от грешка на Педро Еуженио и изведе с чудесен пас Фернандо Виана очи в очи с Перниш. Бразилецът обаче не успя да нанесе добър удар и би право в словака, който улови.

61′

Жълт картон за Пламен Димов.

56′

Жълт картон за Камен Хаджиев.

54′

Мартин Камбуров влиза на мястото на Антон Карачанаков.

52′

Жълт картон за Карлос Охене.

48′

Поредна отлична акция на "канарчетата". Балтанов намери Ндондала отляво на атаката на домакините. Френският футболист си наглави топката и пробва техничен удар от границата на наказателното поле, но стражът на Берое се намеси отлично и изби в корнер.

47′

Добра атака на Ботев. Панов центрира в наказателното поле, където Виана овладя на гърди, но след това не успя да нанесе силен удар и топката попадна в ръцете на Перниш.

46′

Иван Иванов влиза на мястото на Павел Виданов.

45′

Играта е подновена.

45′

Дуде Ндонгала остана да лежи на тревата след единоборство с Кохей Като. Повторенията показаха, че японеца удря в лакът в лицето атакуващия играч на домакините, но не последва санкция за халфа на заралии.

45+2′

Край на първото полувреме.

41′

Нова добра атака на Ботев. Густаво и Ндондала комбинираха, а французина пусна за Лъчезар Балтанов, който опита удар от границата на наказателното. Топката излиза в аут.

37′

Перниш излезе извън наказателното поле, за да избие една топка, но я прати право в Балтанов. Халфът опита да намери очертанията на вратата почти от центъра, но топката излезе в аут.

35′

ГОООООООЛ ЗА БОТЕВ!!!! Тодор Неделев стреля по посока на вратата от пряк свободен удар, Душан Перниш не успя нито да улови топката, нито да я избие. Кълбото попадна в Лъчо Балтанов, който отблизо вкара за 1:0.

34′

Жълт картон за Милен Желев.

30′

Центриране на Тодор Неделев в наказателното поле от пряк свободен удар. Първо Пламен Димов се размина с топката, а при последвалото разбъркване Фернандо Виана и Павел Виданов удариха главите си.

29′

Жълт картон за Павел Виданов.

26′

Капитанът на Берое Мартин Райнов пропусна дузпа, след като би право в Иван Чворович и стражът на гостите спаси. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Цветомив Панов.

21′

Душан Перниш бе близо до това да направи сериозна грешка, но Фернандо Виана не успя да пресече колебливото подаване на стража на заралии.

16′

Берое организира добра атака отляво. Матеус Леони изведе Педро Еуженио зад гърба на Меледже, португалецът опита удар от малък ъгъл, но след рикошет топката излезе в корнер.

13′

Центриране в наказателното поле на домакините, където Мартин Райнов отправи много слаб удар с глава.

10′

Равностойни начални минути на двубоя. Играта се води основно в центъра на терена, като липсват опасни положения пред Чворович и Перниш.

1′