КРАЙ НА СРЕЩАТА! БОТЕВ (ПД) ПОБЕДИ ЧЕРНО МОРЕ С 2:1.

Ботев (Пловдив) победи Черно море с 2:1

Спорен гол донесе трета поредна победа на Ботев (Пд) в Първа лига

Стивън Петков отбеляза попадение от засада

89′

ПРОПУСК!!! След центриране от корнер, Ндонгала се извиси над всички в наказателното поле и засече топката с глава, но я изпрати встрани от вратата.

85′

Васил Шопов заменя Лъчезар Балтанов, който получи контузия

80′

Мехди Фенуш отстъпва мястото си на Жоржиньо

76′

Крис Добрев заменя Антонио Вутов

73′

ГОООЛ! Мартин Минчев връща едно попадение! Кононго подаде към своя съотборник, който финтира Антонио Вутов и отблизо се разписа за 1:2.

66′

Петър Витанов влиза на мястото на Георги Илиев

56′

Серкан Юсеин е заменен от Радослав Терзиев

55′

Жълт картон за Илиас Хасани

52′

ГООООЛ! Стивън Петков удвоява - 2:0! Тодор Неделев центрира от корнер към пеналтерията, където Джонатан Перейра успя да засече топката с глава, но така и не достигна до целта и рикошира в крака на Кристиан Димитров, след което попадна право в краката на Стивън Петков, който се разписа отблизо за 2:0. При попадението му обаче останаха съмнения за засада.

51′

СПАСЯВАНЕ!!! Тодор Неделев центрира към Лъчезар Балтанов, а той чукна топката с пета към Стивън Петков. Голмайсторът на "канарчетата" стреля отблизо, но Мартин Костадинов спаси своя отбор, изчисвайки кълбото от голлинията.

48′

ГРЕШКА!!! След центриране на Филип Филипов, защитата на "моряците" се пропука и топката достигна до Стивън Петков, който бе точно пред Макенджиев. Кълбото тупна точно пред вратаря и той не се намеси по най-добрия начин първоначално, но след това успя да изчисти.

46′

На почивката Патрик Андраде е заменен от Ндонгала

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Ботев (Пд) се оттегля на почивка с гол аванс пред Черно море.

36′

СПАСЯВАНЕ!!! Радослав Василев получи пас в дълбочина, измъкна се от пазача си и бързо стреля от много малък ъгъл. Кайзер обаче отрази удара му по брилянтен начин.

30′

Жълт картон за Андраде

29′

ГРЕДА!!! Стивън Петков бързо имаше шанс да удвои, след като отбита топка попадна в него. Той веднага стреля от дъгата, но кълбото разтресе страничния стълб.

22′

ГОООЛ! Антонио Вутов открива резултата! Тодор Неделев разигра с Лъчезар Балтанов, нахлувайки в наказателното поле и опита да подаде към свой съотборник, но Мирослав Енчев допусна грешка при изчистването на топката, която попадна право в краката на Вутов, а той я довкара отблизо за 1:0.

17′

СПАСЯВАНЕ!!! Тодор Неделев по чудесен начин изпълни пряк свободен удар, изпращайки топката право към вратата, но Макенджиев излезе и боксира.

6′

ПРОПУСК!!! Радослав Василев се измъкна от двама защитници на Ботев и остана очи в очи с Кайзер, но вратарят успя да чукне топката в последния момент след изстрела му и тя излезе в корнер.

2′

ПРОПУСК!!! След грешка в отбраната на Черно море, Макенджиев бе принуден да излезе и да изчисти топката, но тя попадна право в краката на Тодор Неделев, който с прехвърлящ удар опита да мушне топката в опразнената врата, но тя не попадна в очертанията на целта и излезе в аут.

1′