90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

КРАЙ! Берое победи Витоша с 1:0 и слага край на негативната си серия от два мача без успех.

90′

Педро Еуженио напредна по фланга с топка в крака. Ситуацията беше 2 на 1, но подаването на португалеца към Бригидо не бе достатъчно добро.

90′

Три минути добавено време.

84′

ГООООЛ! Берое все пак успя да открие резултата. Иван Минчев центрира от пряк свободен удар, защитник на Витоша игра с топката, която попадна в Зоран Йосипович и той не сбърка.

81′

Александър Василев успя да надбяга гонещия го футболист на Витоша и да подаде към Педро Еуженио. Изстрелът на португалеца обаче отново не намери целта.

75′

Андреас Санчес дебютира за Витоша. Атанас Кабов излиза.

74′

Рубен Бригидо заменя Вандерсон.

73′

Ерол Алкан избива топката в корнер от краката на Илия Димитров със страхотен шпагат.

71′

Иван Минчев заменя Карлос Охене.

70′

Педро Еуженио стреля от пряк свободен удар - над вратата. Поредната изпусната възможност за заралии.

68′

Кристиян Кочилов влиза на мястото на Лъчезар Котев.

67′

Педро Еуженио отправя поредния изстрел към вратата на Витоша от границата на наказателното поле, но той отново бе неточен.

63′

Зоран Йосипович се завръща в игра за Берое, след като пропусна предните два мача поради контузия. 24-годишният футболист замени Мартин Камбуров.

53′

Този път с изпълнението на свободния удар се зае Педро Еуженио. Християн Василев отново показа добър рефлекс и изби.

49′

ГРЕДА! Още едно страхотно изпълнение на Мартин Камбуров от пряк свободен удар, но топката се удари в горната греда на Християн Василев.

46′

Начало на втората част.

46′

Теофилос Коуроупис заменя Тодор Гочев.

45′

Край на първата част. Берое беше по-активният тим през първата част, но така и не стигна до попадение във вратата на бистричани.

44′

Юлиан Ненов получава първия жълт картон от тима на заралии.

36′

Евгени Зюмбулев получава жълт картон, защото задържа Карлос Охене.

33′

Страхотна намеса на Християн Василев. Педро Еуженио центрира, а топката попадна на главата на Мартин Камбуров, който веднага я насочи към вратата. Стражът на Витоша успя да реагира подобаващо и запази резултата 0:0.

28′

Тодор Гочев се нуждае от намесата на медицинския екип.

26′

Мартин Камбуров с много добро изпълнение на пряк свободен удар. За късмет на бистричани Християн Василев успя да стигне до топката и да избие.

19′

Лъчезар Котев извършва нарушение срещу Александър Цветков и получава жълт картон.

12′

Александър Цветков подаде към Педро Еуженио, който намери Вандерсон в наказателното поле, но изстрелът на бразилеца не намери целта.

8′

Втора добра възможност за Мартин Камбуров. Капитанът на Берое беше изведен от Вандерсон, но ударът му отново мина покрай вратата.

6′

Атанас Кабов получи чудесно подаване от Емил Гъргоров, но стреля право в ръцете на Душан Перниш.

5′

Първият жълт картон в мача е показан още в 5-ата минута. Тодор Гочев го получава за нарушение срещу Вандерсон.

2′

Още във втората минута Мартин Камбуров имаше шанс да открие резултата под Аязмото. Ветеранът стреля с глава, но не успя да насочи добре топката и тя мина встрани от вратата на Християн Василев.

1′

Ивайло Стоянов дава старт на последния мач от деветия кръг на efbet Лига.

73 Иван Минчев 66 Андреас Санчес

Берое приема Витоша (Бистрица) в последен мач от 9-ия кръг на родното първенство. Срещата е от 20:00 часа под Аязмото.

Старозагорци се намират в серия от две поредни загубии се смъкнаха до шестата позиция. Витоша е на дъното, но записа първа победа в последния кръг - 3:2 над Царско село.

Александър Томаш прави промени в халфовата линия на Берое

Зоран Йосипович се завръща за заралии

Треньорът на домакините няма да може да разчита на Иван Бандаловски, който е наказан. На негово място ще играе Виктор Генев. Ибрахима Конте най-вероятно за първи път ще е титуляр. Той ще играе зад нападателя Мартин Камбуров, а по двете крила ще атакуват Вандерсон и Еуженио.

Витоша картотекира последното си ново попълнение - колумбиеца Андре Санчес. Очаква се той да е сред резерите днес. В предни позиции отново ще се разчита на Илия Димитров, Атанас Кабов и Емил Гъргоров.

Берое с обрат срещу Ботев (Гълъбово), Камбуров не пропусна да се разпише

Вандерсон също се отчете с гол

Берое и Витоша са единствените отбори, които нямат равенство от старта на сезона.