Седми гол на Фернандо Каранга в Първа лига!!!

Столичани излизат с комфортен аванс напред в резултата!

Центриране на Тиаго от корнер намира Дюлгеров.

Изстрелът с глава на последния обаче преминава над вратата на Берое.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме предложи многобройни интересни положения и пред двете врати. Откриващата част от двубоя започна с масиран, изненадващ натиск на домакините.

В рамките на само няколко игрови минути, те вече имаха на сметката си цели 3 положения пред Черниаускас. Вратарят на ЦСКА обаче демонстрира завидни умения и улови изстрели на Камбуров и колегите му в нападението на старозагорци.

Малко по малко ЦСКА изравни играта и неутрализира превъзходството на съперника си.

На свой ред "червените" имаха възможност да открият резултата, но на два пъти Фернандо Каранга не успяваше да вкара топката в мрежата, оказал се в изгодно положения в пеналта на съперника.

В 27-ата минута, при разбъркване в полето на Берое, Като прати топката в собствената си врата, давайки предимство на гостите - 0:1.

До почивката резултатът не беше променен, въпреки настоятелността на атакуващите състезатели на домакините.

45′

Почивка.

44′

Фернандо Каранга отново е свален на земята от бранителите на Берое.

Те действат на ръба на грубостта спрямо тарана на "армейците".

42′

Замислен Стамен Белчев, непрестанно разговарящ с помощниците си Александър Томаш.

Минути до края на полувремето.

37′

Официално предупреждение и за Павел Виданов.

36′

Жълт картон за Кристиян Малинов.

32′

Футболистите на Берое всячески се опитват да върнат отбелязания гол.

Акциите им, за момента, не са успешни.

27′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Като бележи в собствената си врата след разбъркване в полето на Перниш!

1:0 за ЦСКА!

18′

Диагонален удар на Пинто!

Кълбото преминава встрани от вратата!

15′

Душан Перниш предотвратява сигурен "червен" гол!

Вратарят излиза и избива топката току пред краката на Каранга!

12′

ЦСКА малко по малко започва да се "връща в мача", след не особено убедителни откриващи минути за тима.

Дали прогнозата на легендата и на двата тима Петър Жеков за двубоя ще се окаже вярна?

Петър Жеков: На някои от елитните ни отбори може и жени да им сложат за треньори!

Жеков: На някои от отборите ни може и жени да им сложат за треньори!

"Сегашните цесекари не знаят какво е истинска тренировка"

9′

Нарушение на Манолев в нападение.

Не е доволен състезателят на ЦСКА.

5′

Педро Еуженио остана непокрит и стреля!

Топката е избита от бранител в червен екип.

2′

Изстрел на Камбуров след само минута игра!

Черниаускас спасява!

Обещаващо начало на сблъсъка.

1′

21. Серджиу Негруц 19. Кирил Десподов

Берое е домакин на ЦСКА в един от най-интересните мачове от 7-ия кръг на Първа лига. Двубоят в Стара Загора е днес от 18:45 часа.

Отборът на Александър Томаш не познава вкуса на загубата от началото на сезона, но и "червените" на Стамен Белчев се намират в силна форма, след като спечелиха по категоричен начин последните си 4 мача в шампионата.

До неотдавна Стара Загора бе труден за гостуване на "червените", но в последно време те се чувстват доста уютно на стадион "Берое".

От друга страна пък Александър Томаш все още не е губил като треньор на ниво Първа лига, след като с Верея стигна до победа и записа равенство през миналия шампионат.

Дали някоя от тези тенденции ще продължи и днес, предстои да разберем.