Интересно защо и футболистите на Славия оставят подобно впечатление у аудиторията.

65′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

Райнов бележи!

1:0 за Берое!

Третата греда за тима бе последвана от успешна добавка на Райнов и резултатът е открит.

Мартин Райнов пред ТОПСПОРТ: Берое ще бъде фактор в първенството

"Тръгнах си от Локомотив (Пд) заради Едуард Ераносян"

62′

Удар с глава на Райнов!

Топката се отбива в горната греда на вратата, пазена от Стериакис.

58′

Жълт картон за Леони.

57′

Шут на Иванов!

Топката минава над вратата на домакините.

Гостите от столицата определено се "събудиха".

53′

Галин Иванов пада в наказателното поле, след съприкосновение със състезател на Берое.

Сигнал за нарушение на правилата няма.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме премина почти напълно под диктовката на отбора на домакините.

Старозагорци владееха инициативата и само късметът им попречи да стигнат до откриващото попадение в срещата.

Шансовете това да се случи не бяха многобройни, но пък два от тях действително си заслужаваха вниманието.

В първия подобен случай Антон Карачанаков бе изведен по много добър начин очи в очи със стража на гостите, но не съумя да се разпише.

Второто чисто положение за "зелено-белите" дойде буквално секунди преди почивката, но отново Карачанаков нямаше шанс да прати топката в мрежата.

Славия не притесни кой знае колко защитата на опонента си, като само веднъж Абуд се оказа в добро положение, за да създаде нещо запомнящо се в пеналта на Берое, но не успя да го направи, пращайки топката в горната греда на "бялата" врата.

45′

Почивка.

44′

Шут на Карачанаков в гредата!

Страхотна възможност за домакините да излязат напред в резултата.

43′

Вял финал на полувремето.

До момента двата тима не успяват да убедят феновете си, че на всяка цена търсят крайния успех.

38′

Доста неприятни скандирания по адрес на Абуд Омар.

Тъмнокожият състезател е наречен "циганин" от феновете на домакините, които освен това обсипват футболиста с "маймунски" възгласи.

37′

Жълт картон за Абуд.

32′

Пробивите на Галин Иванов не носят нищо за гостите, до момента.

Съперниковите състезатели сякаш успяват да предвидят с доста голяма точност какво ще направи опитният състезател.

29′

Центриране на Еуженио.

Защитниците на Славия отново действат добре и предотвратяват опасността пред вратата си.

22′

Силен шут на Еуженио!

Топката се отклонява в тялото на бранител и напуска очертанията на терена.

21′

Страхотен изстрел на Карачанаков!

Добра възможност за домакините, но шутът бе спасен.

17′

Адамович заменя Фирцулеску.

12′

Тежка контузия за Фирцулеску, след наглед не толкова сериозно положение.

Футболистът по всяка вероятност ще бъде заменен.

9′

Еуженио опитва да шутира.

Неуспешно.

"Бялата" отбрана се справя в тази ситуация.

4′

Поредица нарушения в средата на терена.

Играта се накъса още в самото начало на срещата.

1′