ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:2!

Галин Иванов е най-съобразителен в наказателното поле на домакините и бележи!

Гостите възстановяват преднината си.

Разбъркване в полето на Перниш, Иванов се оказа непокрит и вкарва втори гол за тима си в мача.

74′

Жълт картон за Минчев.

70′

Засада на Йомов.

68′

Головете и за двата тима бяха отбелязани при първите им точни изстрели в очертанията на съперниковата врата.

100%-ва успеваемост, но не особено впечатляващ показател, предвид факта, че наближават последните 20 минути от срещата.

67′

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Попадение на Минчев с глава!

Камбуров подава към Бригидо, той центрира и Минчев засича кълбото с глава в мрежата.

Резултатът е изравнен.

63′

Стоев е заменен от Бенгюзов.

61′

Еуженио сменя Вандерсон.

60′

Официално предупреждение и за Меледже.

55′

Конте сменя Цветков.

54′

Жълт картон за Попадийн.

50′

ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Красиво изпълнение на Йомов!

Изстрел от въздуха и топката попада във вратата на Перниш!

Предимство в резултата за "белите"!

49′

Сблъсък между Алкан и Стоев.

Футболистът на "белите" ще трябва да получи медицинска помощ.

Става на крака и ще продължи участието си в мача.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме попадения не бяха реализирани. Нещо повече - в рамките на началните 45 минути точен изстрел към една от двете врати, а съответно и 100%-во положение за гол, нямаше.

Домакините започнаха силно, като опитаха да вземат инициативата още в самото начало.

Малко по малко обаче гостите изравниха играта и започнаха да притискат опонентите си. Шоколаров и Йомов бяха в основата на по-любопитните акции на столичани, които така и не успяха да преодолеят затегната отбрана на старозагорци.

Бригидо пък беше двигателят в състава на домакините. Определено личеше липсата на част от контузените и наказани обичайни титуляри и Бригидо на моменти сякаш нямаше с кого да комбинира.

Мартин Камбуров на два пъти получи добри подавания, но бе посрещан от трима бранители и не съумя да ги преодолее.

Така до почивката попадения нямаше, а представянето на двата тима беше по-скоро еднакво безлично.

45′

Почивка.

42′

Жълт картон за Галин Иванов.

40′

Вандерсон пада в наказателното поле след съприкосновение с Попадийн.

Сигнал за нарушение на правилата няма.

Контакт между двамата футболисти определено имаше.

39′

38′

Бърза атака на домакините.

Карабельов чисти в корнер.

Възможност за старозагорци.

32′

Жълт картон за Стоев.

29′

Центриране на Минчев.

Никой не достига до топката - както от тима на домакините, така и от този на гостите.

Разочароващо изпълнение.

22′

Центриранията на Бригидо не дават никакъв резултат за Берое.

Вече в четири отделни случая феновете по трибуните имаха възможност да се убедят в това.

Скоростта на играча на домакините може да бъде използвана и по различен начин, предвид откриващите се пространства пред него.

20′

Пробив на Йомов в половината на съперника.

Пада в наказателното поле.

Повторенията доказват правотата на взетото от съдията решение.

17′

Интересно изпълнен корнер от играчите на Славия.

Отиграване на близката греда с глава.

Извършено е обаче нарушение срещу Перниш.

14′

Меледже стреля от далечна дистанция!

Рикошет в тялото на Камбуров.

Топката преминава на сантиметри от напречната греда на вратата на столичани.

11′

Пробив на Бригидо по левия фланг.

Центриране към Камбуров.

Остана с крачка назад нападателят.

Не успява да засече подаването.

6′

Берое получава свободен удар в близост до вратата на съперника.

Центрирането на Минчев е остро, но не намира негов съотборник.

Топката е върната в средата на терена.

4′

Домакините използват фланговете си.

Акциите им се развиват предимно по крилата.

Постепенни атаки за старозагорци.

3′

Гостите приемат играта в собствената си половина.

Играят без напрежение, като са добре построени в защита.

1′

94 Юлиан Ненов 7 Калоян Кръстев

Берое приема Славия в мач от 13-ия кръг на шампионата. Двубоят е от 20:00 часа, под Аязмото.

При победа заралии ще се върнат в Топ 6. Същата е целта и на "белите", които имат две точки по-малко от днешния си съперник.

Групата на Берое за предстоящия двубой със Славия

Александър Томаш няма да може да разчита на Карлос Охене и Виктор Генев

Берое няма загуба от Славия в 8 поредни мача - 4 победи и 4 равенства. В последните 17 срещи между двата отбора "белите" са постигнали едва един успех.

Снимка 445186

Източник: beroe.bg

Треньорът на домакините Александър Томаш няма да може да разчита на трима основни футболисти - Иван Бандаловски, Александър Василев и Карлос Охене.

Томаш и Камбуров са най-скъпоплатените в Берое

Заплатата на нападателя се поема от пловдивски бизнесмен

Славия е в серия от две поредни победи. Единственият контузен в състава на Златомир Загорчич е Андреа Христов.