Ветеранът с два гола за 3:1 над "сините"

90+1′

Апостолов влиза на мястото на Бригидо.

89′

ГОООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Мариани върна топката назад, където Папазов и Петков не успяха да изчистят. Стоян Иванов отне кълбото и преодоля Кръстев, а Камбуров на празна врата заби третия гол за заралии в днешния мач.

86′

Валентин Иванов влиза на мястото на Мешка.

85′

Шут на Минчев от пряк свободен удар минава над вратата.

84′

Жълт картон за Ивайло Иванов.

80′

Папазов влиза на мястото на Деян Иванов.

78′

Спасяване на Кръстев!!! Стоян Иванов с отличен пас намери Камбуров. Нападателят се освободи от Унтонджи и се озова сам срещу Кръстев. Вратарят обаче успя да спаси удара на голмайстора.

75′

Кръстев лови удар от далечна дистанция на Стоян Иванов.

74′

Жълт картон за Давиде Мариани.

70′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Валери Божинов се разписа от дузпа. Нападателят стреля в десния ъгъл и не остави шансове на Перниш. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Леони срещу Станислав Иванов.

69′

Удар на Мариани от пряк свободен удар попадна право в ръцете на Перниш.

61′

Стоян Иванов влиза на мястото на Цветков.

58′

Жълт картон за Унтонджи.

54′

Илия Юруков заменя Сейдахмет.

54′

Жълт картон за Бандаловски.

50′

ГОООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Мартин Камбуров се разписа. Домакините отнеха топката в половината на Левски. Бригидо напредна с топката и пусна към Камбуров. Нападателят не успя да нанесе хубав удар, но след неумелата намеса на Кръстев, резултатът стана 2:0.

48′

Неточен удар от далечна дистанция на Сейдахмет.

47′

Мартин Петков намери Станислав Иванов отляво на наказателното поле. Младокът проби навътре, но стреля безкрайно неточно от удобна позиция.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

36′

Ивайло Иванов заменя Нганиони.

33′

Алкан изчисти центриране от пряк свободен удар на Божинов. Мариани бе оставен непокрит на границата на наказателното поле, но стреля много неточно.

28′

ГОООООЛ ЗА БЕРОЕ!!!! Василев намери Камбуров в наказателното поле. Нападателят свали топката с глава за Рубен Бригидо, който с удар от въздуха от малък ъгъл успя да открие резултата.

22′

Камбуров бе близо до гол! Минчев центрира в наказателното поле, Нганиони не успя да изчисти добре топката. Кръстев и Унтонджи не се разбраха, а нападателят на Берое успя да стреля по посока на вратата, макар и слабо, но кълбото мина покрай лявата греда.

20′

Пропуск на Петков!!! Домакините сбъркаха при изнасянето на топката. Кълбото попадна в Мартин Петков, който стреля силно от границата на наказателното поле, но над вратата.

19′

Добра атака на скорост за "сините". Давиде Мариани проби през центъра и центрира в наказателното поле, където Божинов опита да стреля от движение, но покрай вратата.

17′

Берое изпълни четири корнера от началото на срещата, но до момента не успява да затрудни Ники Кръстев.

12′

Първа по-добра възможност пред Левски. Пресата на "сините" в наказателното поле на домакините свърши отлична работа. Станислав Иванов отне топката и подаде към Божинов. Нападателят върна към Давиде Мариани, който от границата на наказателното поле прати топката покрай вратата.

8′

Опит за удар от далечна дистанция на Цветков е блокиран от Унтонджи.

3′

Пробив през центъра на Минчев завърши с удар, който не затрудни Кръстев.

1′

28. Бригидо 17. Сейдахмет
73. Минчев 86. Божинов
70. Х. Иванов

Берое и Левски ще се изправят един срещу друг в последния кръг от шампионата в Първа професионална лига. Срещата е без никакво значение за двата тима. "Сините" са на трета позиция, а старозагорци са точно под тях, но нямат шанс да ги изместят.

Все пак двата тима се очаква да играят за феновете и за своята чест. Последните две срещи завършиха с победи за Берое. Едната от тях бе доста болезнена на "Герена" с 1:2. Тогава "сините" поведоха в резултата, но голове на Карлос Охене и Педро Еуженио донесоха победата на старозагорци.

Официално: Левски без редица основни футболисти за визитата на Берое

Горанов, Костов, Тиам, Михайлов и др. изобщо не намериха място в "синята" група

Заради обстоятелствата треньорът на столичани Георги Тодоров реши да даде почивка на част от основните си футболисти, които да запазят силите си за баража за Лига Европа срещу Етър. Нуно Рейш е наказан. За Стара Загора не заминаха още Николай Михайлов, Живко Миланов, Иван Горанов, Кали Тиам, Паулиньо и Станислав Костов. Извън групата остана още Серджиу Буш, Антони Белмонт и Богдан Вашчук.

Александър Томаш няма да може да разчита на контузените Карлос Охене и Педро Еуженио. Гаджев, Георги Ангелов и Вандерсон също не попадат в сметките на младия специалист, тъй като лекуват тежки травми. Яя Меледже пък изтърпява наказание за девет жълти картона.