Берое с чиста победа срещу Черно море в Стара Загора

Еуженио и Бандаловски точни за победителите

Броят на състезателите за всеки от съставите е изравнен.

85′

Стоян Иванов сменя Яя Меледже.

77′

ПРОПУСК на Генев!

Изведен очи в очи с вратаря на Берое, футболистът на Черно море не успява да отбележи попадение.

Невероятно за феновете на варненци, неприятно и за наставника Илиев.

73′

Маринов сменя Минчев.

71′

Кики сменя Андраде.

65′

Бригидо е заменен от Леони.

62′

Втори жълт картон за Василев.

Той напуска терена.

Много грубо негово нарушение.

58′

Минчев се контузи.

Заменен е от Георги Илиев.

Удари дясното си рамо младата надежда на варненци.

57′

Жълт картон за Василев.

52′

Жълт картон за Енчев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме започна напълно по вкуса на домакините, като след само 6 игрови минути те вече водеха в резултата.

Старозагорци получиха право да изпълнят свободен удар. Зад топката застана Педро Еуженио, който не сгреши, давайки предимство на тима си. Дюлгеров нямаше шансове да спаси, след като дори не успя да помръдне от позицията си.

Последва нова страхотна възможност за Берое, като за пореден път Еуженио се оказа в голова ситуация и стреля. Този път Енчев изби кълбото от самата голлиния.

В 27-ата минута Иван Бандаловски получи чудесно подаване от корнер от страна на Минчев, след което отклони топката с глава във вратата на Черно море за 2:0.

Заключителните минути от полувремето бяха в полза на гостуващия тим.

Първо Панайотов изведе по добър начин Ндонгала, който не позволи на защитниците около себе си да отнемат топката и стреля, но стражът на Берое отрази изстрела му.

Малко по-късно Жоржиньо пропиля 100%-ва възможност за Черно море, като не успя да насочи добре кълбото от едва няколко метра разстояние.

В самия край на полувремето и Димов се оказа в добра ситуация, но сантиметри не му достигнаха, за да успее да засече топката след подаване от ъглов удар.

45′

Почивка.

43′

Жълт картон за Цветков.

37′

Уникален пропуск на Жоржиньо!

Не успява да се разпише той от едва няколко метра разстояние.

Могат да съжаляват футболистите на варненския отбор за пропилените възможности.

36′

Панайотов намира добре Ндонгала на границата на наказателното поле.

Футболистът на гостите нахлува в пеналта и стреля!

Вратарят на домакините спасява.

Най-чистото положение за Черно море в мача до момента.

35′

Димов заменя Панов.

33′

Контузия на Панов.

Глезенът на десния му крак се завъртя неприятно.

Долната част от увреденото място се поду сериозно.

Панов ще бъде принудително заменен.

30′

Ново положение в полето на Дюлгеров!

Вратарят се намесва неубедително.

Топката стига до Еуженио, който стреля.

Кълбото е избито от голлинията от Енчев!

28′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Иван Минчев центрира от ъглов удар.

Топката бе засечена с глава от Бандаловски!

Предимството на домакините е удвоено.

26′

Удар на Еуженио!

Блокиран е от Генев.

Добър шпагат в правилния момент за футболиста на гостите.

24′

Мощен шут на Минчев от границата на наказателното поле!

Топката се отбива в напречната греда и се връща в игра.

Няма кой да я отиграе след това.

Късмет за Черно море.

19′

Ндонгала стреля!

Иван Минчев избива топката с глава.

Изстрелът беше от границата на наказателното поле.

18′

Фаул срещу Генев в средата на терена.

Напълно ненужно нарушение.

Играта се накъса в последните минути на мача.

Виктор Генев: Некачествените чужденци в елита пречат на развитието на българските таланти

"Играем много раздвижен, привлекателен и атакуващ футбол"

14′

Фаул на Бандаловски в близост до страничната линия.

Играта е подновена с нова ситуация в полза на варненци.

Натиск на "моряците".

13′

Статично положение в полза на Черно море.

Центриране на Панайотов в наказателното поле.

Топката преминава над всички в полето на Берое и излиза в аут.

6′

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Педро Еуженио!

Перфектен изстрел от свободен удар.

Никакви шансове за Дюлгеров, който не помръдна.

4′

Топката се отбива в горната греда на Дюлгеров след центриране от корнер!

След разбъркване, кълбото е избито напред.

Претенции на домакините, че Минчев е играл с ръка.

2′

Андраде стреля силно!

Първа опасност пред вратата на Берое!

Топката не попада в мрежата на домакините.

1′

70 Стоян Иванов 99 Дани Кики

Отборите на Берое и Черно море се изправят един срещу друг в двубой от плейофната фаза на Първа лига.

Статистиката показва, че силите на двата тима са доста изравнени. Берое има 30 победи, докато "Моряците" са с 33, а 28 срещи са завършили наравно.

В редовния сезон мачът във Варна приключи без голове и без победител, докато ответната среща в Стара Загора бе спечелена от гостите с 1:0.

Български национал напуска Черно море?

Договорът на Ради Василев няма да бъде подновен

Треньорът на домакините Александър Томаш има доста проблеми с окомплектоването на състава. Вандерсон, Владимир Гаджев и Георги Ангелов са контузени, а Ерол Алкан е наказан. Ветеранът Мартин Камбуров пък е с вирус и също не е ясно дали ще може да играе.

Илиан Илиев: Познавам обстановката в Берое, ще ни е трудно

"Нямаме драми със съдийското назначение"

Черно море ще бъде единствено без наказания Радослав Василев. Илиан Илиев вероятно ще заложи на Дюлгеров под рамката, а пред него в защита ще действат Станчев, Димов, Генев и Панов. Андраде и Панайотов ще бъдат дефанзивните халфове, а Ндонгала и Минчев ще започнат на крилата. В атака ще бъде Жоржиньо, а зад гърба му ще го подкрепя Илиев.

Главен съдия на срещата е Петър Костадинов, с помощници Георги Дойнов и Красимир Атанасов. Делегат на БФС е Румен Михайлов, а работата на реферите зорко ще следи Константин Писков.