Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Последен съдийски сигнал.

Берое загуби от Арда с 0:1

Втора поредна загуба за Берое под ръководството на Херо, Камбуров пропусна дузпа

Арда стъписа старозагорци на техен терен

89′

Трима футболисти на Арда сами срещу двама бранители и вратаря на съперника.

Сам се забавя и не успява да отиграе положението.

83′

Рандал сменя Коконов.

82′

ПРОПУСК!

Мартин Камбуров не намира очертанията на вратата!

Резултатът се запазва непроменен.

81′

ДУЗПА за Берое!

Камбуров е съборен в наказателното поле и реферът посочва бялата точка.

Фаулът беше на опитния Крумов.

78′

Фаул на Туба в атака.

Играта ще бъде подновена от Караджов.

77′

Футболистите на Берое продължават да настояват да постигнат нещо в мача с индивидуални действия.

Пробивите на атакуващите състезатели на тима обаче не водят до нищо любопитно.

74′

Две поредни комбинации Минчев - Камбуров по дължината на игрището.

Нищо интересно след това.

Без изстрел към вратата на Арда.

67′

Засада на Василев.

66′

Еуженио е принудително заменен от Ненов.

Получи разтежение, по всяка вероятност.

Нямаше съприкосновение със съперников футболист.

62′

Вандерсон премина през трима бранители на съперника.

Стреля!

Рикошет и топката излиза в корнер.

Малшанс за Берое.

61′

Лукас сменя Георгиев.

60′

Изстрел на Камбуров!

Топката не попада в очертанията на вратата.

Караджов за всеки случай се бе хвърлил, но не се наложи да избива.

58′

Фаул за Берое на границата на наказателното поле на вратата, пазена от Караджов.

Опасна ситуация.

Кой ще бъде изпълнителят на положението?

Еуженио сякаш ще стреля.

54′

Напрежение пред Караджов.

Двама от футболистите пред вратаря се сблъскаха и ще трябва да им бъде оказана медицинска помощ.

Тежкият терен и непрестанният дъжд, който се изсипва над Стара Загора затрудняват действията на играчите.

51′

Атака за Берое през влезлия като резерва Вандерсон.

Той центрира.

Топката достига до Цветков, който стреля, но не успява да порази целта.

46′

Вандерсон заменя Желев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме започна с масиран натиск на домакините. Те се опитваха да използват предимно крилата си, залагайки основно на десния фланг от нападението.

Последвалите десетки центрирания обаче така и не успяваха да намерят търсения в пеналта Мартин Камбуров. Нападателят бе зорко охраняван от двама, а на моменти дори трима бранители.

В същото време за Еуженио и Бригидо, като опции за застрашаване вратата на опонента, оставаха далечните изстрели. Еуженио се справяше чувствително по-добре с тази си задача, като Бригидо на два пъти можеше да продължи топката към Камбуров, но избираше сам да завършва.

Гол на Туба бе отменен, като Камбуров засече добре центриране в полето на съперника в средата на полувремето, но Туба реши да добавя топката в мрежата, въпреки че се намираше в положение на засада. Страничният съдия реагира мигновено и маркира положението. Голът не беше зачетен.

Постепенно контраатаките на Арда зачестиха и Радослав Василев се оказваше в добри ситуации пред противниковата врата.

Душан Перниш излизаше необмислено пред бранителите си и чистеше топката в странично хвърляне.

Ролите на терена се размениха преди почивката и Арда се втурна в нападение. Туба сгреши в централната част от терена малко преди паузата, Коконов открадна кълбото и го продължи напред. То стигна до Лозев, който беше фаулиран в наказателното поле и съдията посочи бялата точка.

Зад топката застана Василев, който бе точен и даде преднина на отбора си преди почивката.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Хасани.

42′

ГОЛ!

0:1!

Точно изпълнение на Радослав Василев от бялата точка.

Гостите изненадващо излизат напред в резултата.

41′

Отлична техника демонстрира Лозев.

Туба греши и дава топката на играч на съперника.

Александър Василев фаулира Лозев.

ДУЗПА за Арда!

39′

Изстрел от далечна дистанция на Еуженио.

Караджов не се намесва добре и топката излиза в корнер.

Нищо опасно за вратаря на гостите.

35′

34′

Претенции от страна на гостите за извършен фаул срещу Василев.

Няма подобен сигнал.

Една атака по-късно е отсъдено нарушение на нападателя срещу играч на Берое.

Повтореняита показват, че такова няма.

Стамен Белчев не е доволен и бива предупреден от рефера Вълков.

30′

Перниш отново в ролята на бранител.

Едва не му беше отнета топката.

Късмет за вратаря на домакините.

28′

Бърза контраатака на Берое.

Цветков напредна и центрира.

Кълбото стига до Бригидо, който стреля незабавно.

Караджов спасява.

27′

В цели 10 случая играта е била спирана за сравнително продължителен период от време, заради извършено нарушение.

Гостите започнаха по-често да поглеждат към половината на съперника си.

Липсва им завършващият удар.

24′

Разбъркване в полето на Перниш.

Алкан протяга крак и чисти топката в предни позиции.

Изглеждаше опасна атаката на гостуващия тим.

22′

Жълт картон за Леони.

18′

Ясно повторение на ситуацията с отменения гол.

Засада има.

Туба е играл с топката, а се намираше зад последния защитник на съперника.

17′

Контрадействия на гостите.

Топката е пратена направо към Василев.

Перниш излиза рисковано и чисти в странично хвърляне.

16′

Статично положение в близост до наказателното поле на Арда.

Центриране на Еуженио, Камбуров засича топката с глава.

Кълбото влиза във вратата.

Но е маркирана засада.

Туба е бил в нередовна ситуация и е играл с топката.

Повторенията не са категорични.

15′

Териториален натиск на старозагорци.

Те не оставят и миг спокойствие на съперника си.

Атаките за Берое се редуват една след друга.

13′

Скоростна акция на домакините.

Еуженио опитва центриране.

Топката не стига до Камбуров.

8′

Ново неубедително отиграване на Бригидо.

Опитва да изведе съотборник зад защитата на съперника.

Вместо това обаче просто праща топката в ръцете на вратаря.

7′

Продължително разбъркване в полето на Арда.

Камбуров очаква подаване от Бригидо.

Въпреки това той избира да стреля, вместо да продължи топката към тарана.

Кълбото е загубено от домакините.

5′

Корнер за домакините.

Нищо сериозно след изпълнението му.

Фаул в средата на терена спира развитието на атаката на гостите.

4′

Прави впечатление, че и двата тима разчитат на десния фланг от атаките си.

За момента обаче няма кой знае какво поле за изява пред Лозев.

Желев се представя на ниво.

1′

94 Юлиан Ненов 45 Илиша Сам

Берое се изправя срещу Арда днес, от 12:45 часа, в среща от 16-ия кръг на шампионата.

Старозагорци и техните гости са плътно един зад друг във временното класиране на 7-ата и 8-ата позиция, съответно с 21 и 19 точки в актива си.

Иван Бандаловски се завръща за Берое, Йосипович с травма

Охене и Генев все още лекуват травми

И двата тима не се намират в най-добрия период от сезона. Берое записа една победа и 3 загуби в последните си 4 мача в първенството.

В Арда положенито е още по-лошо, като отборът има равенство и 3 поражения на сметката си.

Иван Караджов: Тренировки, тренировки и само тренировки трябват

"Не сме се чувствали изненадани"

През първия полусезон Арда победи опонента си на стадион "Локомотив" в Пловдив с категоричното 3:1.

Това е и единствената среща между двата тима в елита до момента.

Арда загуби от Царско село с 0:2

Четвърта победа за Царско село през сезона, Арда остава извън Топ 6

Два гола на Антуи решиха всичко в мача

Домакините имат само един проблем и той е свързан с контузията на Карлос Охене, която го вади от сметките за този мач.

В Арда също нямат големи проблеми и единствено Михаил Александров е аут за мача заради травма.

Стамен Белчев: Намираме се в тежък период, явно аз бъркам някъде